Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W co inwestować ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Można nabyć nieruchomość, potrzymać ją przez kilka lat, a potem odsprzedać - ceny nieruchomości stale rosną, więc zysk może być konkretny. Zresztą przez ten czas też może ona zarabiać, bo można ją komuś wynająć. Tylko przyda się ktoś do zarządzania tą nieruchomością. Na piszą, że takie zadanie najlepiej zlecić wykwalifikowanym specjalistą.

    Komentarz


    • #92
      Bardzo dobrą opcją na inwestycję jest zakup nieruchomości. Ciekawe okazje możesz znaleźć na

      Komentarz


      • #93
        ja polecam inwestowanie w złoto i srebro

        Komentarz


        • #94
          Zdrowotny zeby inwestowac w mieszkania trzeba miec duzo kasy bo to nie łatwy rynek.. ja zdecydowalam sie otworzyc wlasna firme i z niej miec korzysci i dobry zarobek. Wszystko zwiazane oczywiscie jest z zapewnieniem dobrego kontaktu z klientem i dobrych warunków dla pracownikow. U nas są motywatory w postaci np karnetu na silownie czy pakietów medycznych z medicover. Dzieki nim pracownicy lepiej pracuja a firma idzie do przodu

          Komentarz


          • #95
            A może zamiast inwestować swoje pieniądze w niewiadome środki, lepiej wybrać lokatę. Szukałem najlepszych lokat na i myślę, że to bardzo stabilny sposób na pomnażanie naszych oszczędności i osobiście prowadzę różne lokaty już od 5 lat.

            Komentarz


            • #96
              Lokaty nie są złe, choć nie są jakoś przesadnie wysoko oprocentowane. Ludzie jednak szukają różnych form inwestowania i takim ciekawym wariantem miały być polisolokaty, czyli ubezpieczenie z lokatę inwestycyjną. Okazało się to niezbyt uczciwą ofertą, ale to czy warto inwestować w jedno lub drugie najlepiej przekonać się samodzielnie: . Trzeba jednak brać pod uwagę ogólne ryzyko jakie niosą ze sobą różne formy inwestowania.

              Komentarz


              • #97
                Musicie koniecznie odwiedzić stronę onio na pewno pomogą Ci dobrze zainwestować oraz pomogą wam osiągnąć finansowe cele. Kontakt z nimi znajdziecie właśnie na stronie.

                Komentarz


                • #98
                  Nie zawsze musi być to coś niezwykłego. Czasem, warto pomyśleć co warto ulepszyć w firmie i na to wydać pieniądze. Może mogą ulec zmianie? Niestety, jak wszystko, ma swój czas i warto regularnie sprawdzać wygląd i możliwości takiej maszyny.

                  Komentarz


                  • #99
                    Dużo mówi się o tym, ze tylko w nieruchomości.

                    Komentarz


                    • Jest system XTB, tam macie xstation i wszystkie niezbędne narzędzia. Jest xstation, które jest moim zdaniem zdecydowanie lepsze od MT4. Dają gwarantowany stop loss, ochronę przed ujemnym saldem i to jest chyba najważniejsze. Dalej to już kwestia taka, jaką posiadacie wiedzę i czy w ogóle się do tego nadajecie. Bo jeśli tak, to będziecie wtedy w stanie wyciągnąć z tego naprawdę konkretną kasę. Po prostu musicie podejmować racjonalne decyzje.

                      Komentarz


                      • Polecam poczytać -
                        Temat jest w Polsce dosyć nowy, ale na pewno ma duży potencjał i da się na nim wykręcić dosyć mocny wynik. Przede wszystkim tutaj nie musisz wykładać ogromnych pieniędzy, żeby działać. Możesz nawet na start ruszyć dosłownie kilka złotych i więcej nie potrzebujesz. A ważne jest standardowo - rozsądne podejście. Wchodzisz w takie tematy, które nie są dla ciebie anonimowe, a nie we wszystko po trochu i tego radzę się trzymać. Czy łatwo jest zarobić? Tak, jak pisałem - temat jest nowy, z dużym potencjałem, a dobrze wybierając emisje, da się nieźle na tym wyjść.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X