Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W co inwestować ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Inwestowanie

    Tak na dobrą sprawę możliwości w zakresie inwestowania mamy dzisiaj bardzo dużo. Przy czym na pewno duże inwestycje w kruszce, nie są dla każdego osiągalne. Dlatego też warto bez wątpienia wybrać taką opcję jak lokaty . Korzystając z tego rankingu możemy wybrać odpowiednią opcję - , przy czym na pewno także taka metoda inwestowania środków nie jest obarczona dużym ryzykiem.

    Komentarz


    • #17
      Też myślę, że to bardzo dobry pomysł. Inwestycja w nieruchomości i lokale usługowe to jedna z najbezpieczniejszych inwestycji która przynosi profity.

      Komentarz


      • #18
        Jak dla mnie inwestowanie w nieruchomości to jedne z lepszych inwestycji.

        Komentarz


        • #19
          Zamieszczone przez systemma Zobacz posta
          Jak dla mnie inwestowanie w nieruchomości to jedne z lepszych inwestycji.
          Też tak uważam, szczególnie te w dobrych lokalizacjach, jak . Z wynajęciem takiego mieszkania nigdy nie będzie problemu, zawsze się znajdą chętni.

          Komentarz


          • #20
            Teraz jest zielone światło dla biznesu, ma wejść w życie szybka amortyzacja zakupionych maszyn, a więc może inwestycja w biznes. Mamy w Polsce prężne firmy produkujące maszyny do przemysłu spożywczego , bo tutaj widzę szanse na powodzenie przedsięwzięcia.

            Komentarz


            • #21
              Należy inwestować w siebie - i to nie tylko myśleć krótko terminowo i na tematy komercyjne. Warto inwestować też w samozadowolenia i w pasje. Mój maż*ostatnio zapisał się na i spełnia swoje marzenie. Nie samą pracą człowiek żyje.

              Komentarz


              • #22
                Warto inwestować w swoją edukację

                Komentarz


                • #23
                  Ja sie zatanawaim czy w coś jeszcze oprócz mieszkań inwestować. Teraz mam dobrą sytuację materialną ale wiem że na starość bedę chciała wybrać jakiś fajny i nie chciałabym żeby moje dzieci musiały finansować mój pobyt.

                  Komentarz


                  • #24
                    Może w nieruchomości?

                    Komentarz


                    • #25
                      Można zainwestować w siebie i założyć własną firmę, żyć na swoim, choć to oczywiście nie będzie łatwe. Gdy chce się zacząć działać w branży mięsnej, z pewnością przyda się też wiedza z zakresu , bo chcąc prowadzić firmę, trzeba w nią inwestować, by w przyszłości dało to porządne efekty.

                      Komentarz


                      • #26
                        Warto także zainteresować się kursami walut, na tym tez można nieźle dorobić. Czytałem o tym tutaj: - i chyba wezmę udział w taki szkoleniu. Myślę, że dowiem się podstaw, a potem będę już lepszy w tym wszystkim i kto wie? Może uda się nieco zarobić

                        Komentarz


                        • #27
                          Warto inwestować w - na to zawsze jest zapotrzebowanie.

                          Komentarz


                          • #28
                            Zamieszczone przez sunsad77 Zobacz posta
                            W złoto ;D
                            Też mi się wydaje, że jakieś złote monety, sztabki itd to dobra inwestycja. Nie wiem tylko jak potem szybko i bez problemów sprzedać takie złoto. Czy korzystacie na przykład z takich skupów internetowych: czy macie jakieś inne, swoje sposoby?

                            Komentarz


                            • #29
                              oczywiście najlepiej w nieruchomości

                              Komentarz


                              • #30
                                Coraz większe wzięcie mają tymczasowe przestrzenie magazynowe. Nie trzeba ponosić nie wiadomo jakich kosztów na budowę, stawia się tylko i biznes się kręci. U mnie ostatnio w okolicy trzy takie hale powstały i w ciągu kilku dni została zajęta tam cała przestrzeń.,

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X