Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piękna sylwetka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Sprawdzenie swojego stanu zdrowia co kilka miesięcy powinno być stałym elementem dbania o siebie. Jeśli chorujemy na choroby przewlekłe, takie jak choroby serca i naczyń krwionośnych, choroby kości i stawów czy też choroby układu oddechowego, są absolutna koniecznością, jeśli zależy nam na monitorowaniu stanu naszego zdrowia. W przychodni Synexus takie badania możemy wykonać bezpłatnie.

    Komentarz


    • #32
      ...

      Mi w walce o piękną sylwetkę pomogła odpowiednio dopasowana dieta, codzienne treningi oraz wspomagacz w postaci suplementu . Oczywiście należy pamiętać, ze suplementy stosuje sie jako dopełnienie odchudzania.

      Komentarz


      • #33
        Piękną sylwetkę warto podkreślić dopasowanymi ubraniami. Nawet puszyste kobiety mogą sobie na takie sukienki pozwolić. Mnóstwo jest wyszczuplających ubrań, w których kobiety będą świetnie się prezentowały, na przykład taka . Podkreśli atuty i ukryje niedoskonałości.

        Komentarz


        • #34
          To prawda. Takie sukienki potrafią wiele zdziałać, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki.

          Komentarz


          • #35
            A gdzie takie sukienki modelujące kupujecie?Bo mnie również kusi taką kupić

            Komentarz


            • #36
              Najlepiej po prostu zmienić dietę i więcej się ruszać. Motywację znajdziecie na

              Komentarz


              • #37
                Warto radykalnie zmienić dietę i zacząć się ruszać.

                Komentarz


                • #38
                  A co myślicie o takiej formie ruchu jak taniec ? Myślałam o zapisaniu się na kurs tańca do . Nie potrafię jakoś*zmusić się do typowej siłownia a samotne bieganie po ścieżkach rowerowych mnie nie kręci...

                  Komentarz


                  • #39
                    To świetny sposób na zgrabną sylwetkę. Ja myślę o zapisaniu się na zumbę.

                    Komentarz


                    • #40
                      Witam
                      Same ćwiczenia nie wystarczą jeśli chce się posiadać zgrabną sylwetkę.
                      Odpowiednia dieta powinna być skonstruowana "na miarę" indywidualnie dla każdego człowiek, bo każdy z nas jest inny. W DF Medica robią badania , które pomogą dobrać najwłaściwszą dietę zgodną z kodem DNA.

                      Komentarz


                      • #41
                        zabiegi wyszczuplające

                        Czasem warto pomyśleć o zabiegu wyszczuplającym, wykonywanym w dobrej klasy gabinecie kosmetycznym. Osobom z Warszawy polecam salon Beauty4ever z Mokotowa . Mają w swojej ofercie między innymi tego typu zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń takich jak ultraformer, velashape i cosmosoft.

                        Komentarz


                        • #42
                          Moim zdaniem wszelkie zabiegi wyszczuplające i z zakresu medycyny estetycznej są jak najbardziej potrzebne i każda z nas raz na jakiś czas powinna z nich korzystać. W Warszawie polecam tą klinikę . Ja nie miałam okazji tam być ale moja siostra korzysta z ich oferty i sobie chwali.

                          Komentarz


                          • #43
                            Ja na co dzień staram się na przykład eliminować przede wszystkim cukry z mojej diety. Do słodzenia kawy czy herbaty używam już tylko takich słodzików . Do tego regularne ćwiczenia i efekty pojawiają się szybko

                            Komentarz


                            • #44
                              Stosujecie może jakieś suplementy diety do waszych codziennych posiłków? Ja nie byłam przekonana, ale znajoma przekonała mnie własnie do afrykańskiego mango, bardzo fajnych naturalnych tabletek na odchudzanie. Czytałam też wcześniej i spotkałam się z wieloma pozytywnymi odezwami na ten ich temat.

                              Komentarz


                              • #45
                                A takie zabiegi dotyczą też mężczyzn? Tak pytam z ciekawości, bo nie wiem, czy takie opcje są również dla nich dostępne

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X