Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piękna sylwetka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wiktorrr89
    odpowiedział(a)
    Jak dla mnie to przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych Odstawcie węglowodany - cukier, pieczywo pszenne i już waga powinna spaść

    Zostaw komentarz:


  • AnnaMarie711
    odpowiedział(a)
    przede wszytkim treningi cardio i dieta. Bardzo ważne jest to co jecie przed treningiem przede wszystkim. Poczytajcie sobie sami o tym na blogu

    Zostaw komentarz:


  • Agusiek55
    odpowiedział(a)
    Piękna sylwetka to przede wszystkim dieta, tak jak piszecie. Nie wiem jak wy ale ja juz mialam chyba z 4 diety i na żadnej nie wytrzymałam dłużej niż miesiąc. Mam za słabą wolę na to chyba :P Też nie mam czasu jezdzic co drugi dzien do sklepu, kupować wszystkiego i robić obiady kolacje i sniadania... Fajną opcją nad którą się zastanawiam jest catering dietetyczny od duży wybór różnorodnych diet dowożonych do domu

    Zostaw komentarz:


  • Villaintina
    odpowiedział(a)
    Masz racje. Dieta przede wszystkim później ćwiczenia a na koniec możemy udać się na zakupy i by podkreślić swoją wypracowaną sylwetkę
    _______________

    Zostaw komentarz:


  • Chemin
    odpowiedział(a)
    re

    też uważam, że ćwiczenia muszą iść w parze, może nie tyle z dietą, co ze zdrowym żywieniem, zbilansowanym

    Ostatnio edytowany przez Chemin; 05.01.2018, 12:18.

    Zostaw komentarz:


  • Olka87
    odpowiedział(a)
    Ja ostatnio ćwiczę na zajęciach z trenerką personalną i już*widzę powoli efekty. Ucieszyłam się jak zamawiałam ciuchy w i zamówiłam o rozmiar mniejszą sukienkę jak ostatnio

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    Piękną sylwetkę można podkreślić także strojem. Szczególnie sukienki uwydatniają kobiece atuty. Na stronie można przeczytać, które fasony sukienek doskonale wysmuklą figurę.

    Zostaw komentarz:


  • Olka87
    odpowiedział(a)
    Właśnie znalazłem ciekawy serwis gdzie można znaleźć także zajęcia jogi - . Wybiera się tym zajęć i miejscowość

    Zostaw komentarz:


  • KeDolarHa
    odpowiedział(a)
    Piękną sylwetkę warto podkreślić dopasowanymi ubraniami. Nawet puszyste kobiety mogą sobie na takie sukienki pozwolić. Mnóstwo jest wyszczuplających ubrań, w których kobiety będą świetnie się prezentowały

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Na sylwetkę trzeba niestety ciężko pracować.

    Zostaw komentarz:


  • witomir52498
    odpowiedział(a)
    Podstawa to to aby pamiętać że brzuch robi się w kuchni ! To wcale nie jest żaden mit akurat...


    ____________

    Zostaw komentarz:


  • Pomyslow
    odpowiedział(a)
    Piękną sylwetkę warto podkreślić dopasowanymi ubraniami. Nawet puszyste kobiety mogą sobie na takie sukienki pozwolić. Mnóstwo jest wyszczuplających ubrań, w których kobiety będą świetnie się prezentowały

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Ja znowu zamierzam chodzić na basen, by utrzymać piękną sylwetkę.

    Zostaw komentarz:


  • losof
    odpowiedział(a)
    Jak dla mnie piękna sylwetka to odpowiednia dieta i sporo aktywności fizycznej :P


    ________________________________________
    Ciekawa strona

    Zostaw komentarz:


  • JasneOka
    odpowiedział(a)
    Ja na co dzień staram się na przykład eliminować przede wszystkim cukry z mojej diety. Do słodzenia kawy czy herbaty używam już tylko słodzików
    __________________________

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X