Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piękna sylwetka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Piękna sylwetka

    Czy aby mieć piękna, zadbaną sylwetkę wystarczą tylko ćwiczenia czy jednak dieta to nieodłączny element? Ćwiczę bardzo intensywnie ale jakoś nie widzę efektów... Może powinnam wybrać się do osoby kompetentnej jak ? Podobno ten człowiek pomaga układać plan żywieniowy i treningi ?

  • #2
    Niestety nie znam, ale możesz spróbować. Z mojej strony polecam treningi na rowerze stacjonarnym . Są bardzo przyjemne, można sobie jednocześnie oglądać jakiś fajny film

    Komentarz


    • #3
      Niestety same ćwiczenia nie pomogą, trzeba zastosować również odpowiednią dietę.

      Komentarz


      • #4
        Bez diety ani rusz. Sam ruch nie wystarczy.

        Komentarz


        • #5
          przeciez to oczywiste ze jeśli będziesz wylewac z siebie siódme poty, ale zaraz po treningu wsuniesz paczke chipsów, to efekt będzie żaden. musisz mieć odpowiednią dietę jeśli chcesz wyrzeźbić ładnie sylwetkę

          Komentarz


          • #6
            jak przyzwyczaisz się do zdrowego jedzenia, to już będzie łatwo ją trzymać. Ja się przemęczyłam pół roku z dietą i ćwiczeniami i wreszcie zaczęły być jakieś efekty, a ćwiczenia i dieta sprawiają mi juz przyjemność



            skuteczny

            Komentarz


            • #7
              Oczywiście, że konieczna jest dieta i ćwiczenia. Bez tego nic się nie osiągnie.

              Komentarz


              • #8
                Witaj
                Oczywiście trening jest bardzo ważny. Bez diety możesz nie uzyskać odpowiednich efektów. Warto też zadbać ogólnie o wygląd, tzn. o ubrania, skórę itp. Niedawno skorzystałam z zabiegu depilacji laserem w i czuję się piękna, pomimo lekkich niedoskonałości sylwetki

                Komentarz


                • #9
                  Ja od świąt się odchudzam i trenuję bo od siostry dostałam spodnie takie obcisłe że wręcz muszę troszkę kilogramów zgubić

                  Komentarz


                  • #10
                    No tak, jest to jakaś motywacja Ale sama sobie bym nie kupowała za małych ciuchów, to nie wychodzi.

                    Komentarz


                    • #11
                      Sylwetka

                      Dieta + cardio + aeroby i rzeźba jest !

                      Komentarz


                      • #12
                        Moim zdaniem motywujące sa zakupy odzieży sportowej. Znalazłam fajne kurtki sporotwe na i myśle ze jak zrobi sie nieco cieplej to fakt że wydałam pieniadze na przygotowanie sie do bieganai sprawi że chętniej bede wychodziła.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja nie kupiłam tych spodni sama tylko od siostry dostałam i to mnie w sumie zmotywowało. Teraz jestem na diecie i ćwicze i przymierzam się żeby iść na , bo cellulitu nie mogę się pozbyć a podobno samymi cwiczeniami nie uda mi się uzyskać takiego efektu jak z pomoca takich zabiegów odchudzających.

                          Komentarz


                          • #14
                            Jesli chcesz szybko i skutecznie wymodelować sylwetkę, to oprócz odpowieniej diety i ćwiczeń, warto zdecydować się na dodatkowe zabiegi, np na kriolipolizę lub liporadiologię.
                            Liporadiologia pozwala na efektywne ujędrnienie ciała oraz pozbycie się cellulitu, a także na wymodelowanie sylwetki. Łączy ona w sobie działanie światła LED, promieniowania podczerwonego, działania masażu mechanicznego, fal radiowych oraz zassania próżniowego. Jeśli chodzi o cellulit efekty są spektakularne
                            Z kolei kriolipoliza jest to działanie na komórki tłuszczowe niską temperaturą, dzięki czemu zostają one trwale zredukowane, co również wpływa na znaczną redukcję cellulitu oraz poprawę sylwetki.
                            Oba te zabiegi są bezinwazyjne i można je wykonać na przykład w centrum Wellness Pro Club w Lublinie. Ceny zaczynają się już od 99 zł. Uważam, że warto zainwestować

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Małgorzata8 Zobacz posta
                              Ja nie kupiłam tych spodni sama tylko od siostry dostałam i to mnie w sumie zmotywowało. Teraz jestem na diecie i ćwicze i przymierzam się żeby iść na , bo cellulitu nie mogę się pozbyć a podobno samymi cwiczeniami nie uda mi się uzyskać takiego efektu jak z pomoca takich zabiegów odchudzających.
                              Jeśli zdecydujesz się na ten zabieg to koniecznie kup sobie bo to bardzo pomaga utrzymać efekt. Musisz pamiętać, ze cellulit może w każdej chwili wrócić dlatego trzeba robić wszystko żeby mu to utrudnić.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X