Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piękna sylwetka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mirrka25
    odpowiedział(a)
    Myślę, że dobrym pomysłem jest odwiedzenie takiej osoby, która pomogłaby Ci ułożyć plan żywieniowy. No i do tego odpowiednia dawka ruchu.

    Zostaw komentarz:


  • Ania22
    odpowiedział(a)
    Cwiczenia to tylko 30% sukcesu. Dieta aż 70%. Bez diety ani rusz.

    Zostaw komentarz:


  • Małgorzata8
    odpowiedział(a)
    Zacznij biegać, nawet spacerować na świeżym powietrzu. przynajmniej godzinkę dziennie. Tylko pomyśl o kurtce, która przepuszcza powietrze- tzn. oddychającej, takiej jak mają na bo inaczej szybko się zniechęcisz

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Żeby mieć piękną sylwetkę to trzeba się jednak nieco bardziej wysilić, a tego niestety ale nie każdemu się chce

    Zostaw komentarz:


  • Anielka
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Małgorzata8 Zobacz posta
    Ja nie kupiłam tych spodni sama tylko od siostry dostałam i to mnie w sumie zmotywowało. Teraz jestem na diecie i ćwicze i przymierzam się żeby iść na , bo cellulitu nie mogę się pozbyć a podobno samymi cwiczeniami nie uda mi się uzyskać takiego efektu jak z pomoca takich zabiegów odchudzających.
    Jeśli zdecydujesz się na ten zabieg to koniecznie kup sobie bo to bardzo pomaga utrzymać efekt. Musisz pamiętać, ze cellulit może w każdej chwili wrócić dlatego trzeba robić wszystko żeby mu to utrudnić.

    Zostaw komentarz:


  • monikabert90
    odpowiedział(a)
    Jesli chcesz szybko i skutecznie wymodelować sylwetkę, to oprócz odpowieniej diety i ćwiczeń, warto zdecydować się na dodatkowe zabiegi, np na kriolipolizę lub liporadiologię.
    Liporadiologia pozwala na efektywne ujędrnienie ciała oraz pozbycie się cellulitu, a także na wymodelowanie sylwetki. Łączy ona w sobie działanie światła LED, promieniowania podczerwonego, działania masażu mechanicznego, fal radiowych oraz zassania próżniowego. Jeśli chodzi o cellulit efekty są spektakularne
    Z kolei kriolipoliza jest to działanie na komórki tłuszczowe niską temperaturą, dzięki czemu zostają one trwale zredukowane, co również wpływa na znaczną redukcję cellulitu oraz poprawę sylwetki.
    Oba te zabiegi są bezinwazyjne i można je wykonać na przykład w centrum Wellness Pro Club w Lublinie. Ceny zaczynają się już od 99 zł. Uważam, że warto zainwestować

    Zostaw komentarz:


  • Małgorzata8
    odpowiedział(a)
    Ja nie kupiłam tych spodni sama tylko od siostry dostałam i to mnie w sumie zmotywowało. Teraz jestem na diecie i ćwicze i przymierzam się żeby iść na , bo cellulitu nie mogę się pozbyć a podobno samymi cwiczeniami nie uda mi się uzyskać takiego efektu jak z pomoca takich zabiegów odchudzających.

    Zostaw komentarz:


  • Anielka
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem motywujące sa zakupy odzieży sportowej. Znalazłam fajne kurtki sporotwe na i myśle ze jak zrobi sie nieco cieplej to fakt że wydałam pieniadze na przygotowanie sie do bieganai sprawi że chętniej bede wychodziła.

    Zostaw komentarz:


  • dworski
    odpowiedział(a)
    Sylwetka

    Dieta + cardio + aeroby i rzeźba jest !

    Zostaw komentarz:


  • helter-skelter
    odpowiedział(a)
    No tak, jest to jakaś motywacja Ale sama sobie bym nie kupowała za małych ciuchów, to nie wychodzi.

    Zostaw komentarz:


  • Małgorzata8
    odpowiedział(a)
    Ja od świąt się odchudzam i trenuję bo od siostry dostałam spodnie takie obcisłe że wręcz muszę troszkę kilogramów zgubić

    Zostaw komentarz:


  • aniaola37
    odpowiedział(a)
    Witaj
    Oczywiście trening jest bardzo ważny. Bez diety możesz nie uzyskać odpowiednich efektów. Warto też zadbać ogólnie o wygląd, tzn. o ubrania, skórę itp. Niedawno skorzystałam z zabiegu depilacji laserem w i czuję się piękna, pomimo lekkich niedoskonałości sylwetki

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Oczywiście, że konieczna jest dieta i ćwiczenia. Bez tego nic się nie osiągnie.

    Zostaw komentarz:


  • Duszek10
    odpowiedział(a)
    jak przyzwyczaisz się do zdrowego jedzenia, to już będzie łatwo ją trzymać. Ja się przemęczyłam pół roku z dietą i ćwiczeniami i wreszcie zaczęły być jakieś efekty, a ćwiczenia i dieta sprawiają mi juz przyjemność



    skuteczny

    Zostaw komentarz:


  • bartolini
    odpowiedział(a)
    przeciez to oczywiste ze jeśli będziesz wylewac z siebie siódme poty, ale zaraz po treningu wsuniesz paczke chipsów, to efekt będzie żaden. musisz mieć odpowiednią dietę jeśli chcesz wyrzeźbić ładnie sylwetkę

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X