Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piękna sylwetka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • systemma
    odpowiedział(a)
    Piękną sylwetkę czasem trudno osiągnąć tylko ćwiczeniami i dietą. Ja muszę posiłkować się odpowiednim ciuchem, a ostatnio zamaskować biodra pomaga mi ta sukienka: - jest lniana i przewiewna, więc na lato jak znalazł.

    Zostaw komentarz:


  • baletnica
    odpowiedział(a)
    Piękna sylwetka wymaga ogromnej pracy nad sobą. Ciężko to osiągnąć bez dobrego klubu fitness. Polecam poczytać o Energym: , to dwa kluby fitness zlokalizowane w Krakowie. Mają bardzo ciekawą ofertę i są świetnie wyposażone.

    Zostaw komentarz:


  • Wybijoxtr
    odpowiedział(a)
    Tylko i wyłącznie solidna dieta i ruch. Z nastawieniem na dietę która stanowi jednak 70% sukcesu w tym temacie:/. Silna wola jest bardzo potrzebna .


    _____________

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Tylko piękna sylwetka sama się nie stworzy, trzeba odpowiedniej diety i ćwiczeń.

    Zostaw komentarz:


  • Moonsoon
    odpowiedział(a)
    A takie zabiegi dotyczą też mężczyzn? Tak pytam z ciekawości, bo nie wiem, czy takie opcje są również dla nich dostępne

    Zostaw komentarz:


  • monimm82
    odpowiedział(a)
    Stosujecie może jakieś suplementy diety do waszych codziennych posiłków? Ja nie byłam przekonana, ale znajoma przekonała mnie własnie do afrykańskiego mango, bardzo fajnych naturalnych tabletek na odchudzanie. Czytałam też wcześniej i spotkałam się z wieloma pozytywnymi odezwami na ten ich temat.

    Zostaw komentarz:


  • vani
    odpowiedział(a)
    Ja na co dzień staram się na przykład eliminować przede wszystkim cukry z mojej diety. Do słodzenia kawy czy herbaty używam już tylko takich słodzików . Do tego regularne ćwiczenia i efekty pojawiają się szybko

    Zostaw komentarz:


  • debi
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem wszelkie zabiegi wyszczuplające i z zakresu medycyny estetycznej są jak najbardziej potrzebne i każda z nas raz na jakiś czas powinna z nich korzystać. W Warszawie polecam tą klinikę . Ja nie miałam okazji tam być ale moja siostra korzysta z ich oferty i sobie chwali.

    Zostaw komentarz:


  • vani
    odpowiedział(a)
    zabiegi wyszczuplające

    Czasem warto pomyśleć o zabiegu wyszczuplającym, wykonywanym w dobrej klasy gabinecie kosmetycznym. Osobom z Warszawy polecam salon Beauty4ever z Mokotowa . Mają w swojej ofercie między innymi tego typu zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń takich jak ultraformer, velashape i cosmosoft.

    Zostaw komentarz:


  • eni
    odpowiedział(a)
    Witam
    Same ćwiczenia nie wystarczą jeśli chce się posiadać zgrabną sylwetkę.
    Odpowiednia dieta powinna być skonstruowana "na miarę" indywidualnie dla każdego człowiek, bo każdy z nas jest inny. W DF Medica robią badania , które pomogą dobrać najwłaściwszą dietę zgodną z kodem DNA.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    To świetny sposób na zgrabną sylwetkę. Ja myślę o zapisaniu się na zumbę.

    Zostaw komentarz:


  • Olka87
    odpowiedział(a)
    A co myślicie o takiej formie ruchu jak taniec ? Myślałam o zapisaniu się na kurs tańca do . Nie potrafię jakoś*zmusić się do typowej siłownia a samotne bieganie po ścieżkach rowerowych mnie nie kręci...

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    Warto radykalnie zmienić dietę i zacząć się ruszać.

    Zostaw komentarz:


  • Izabella123
    odpowiedział(a)
    Najlepiej po prostu zmienić dietę i więcej się ruszać. Motywację znajdziecie na

    Zostaw komentarz:


  • abra44
    odpowiedział(a)
    A gdzie takie sukienki modelujące kupujecie?Bo mnie również kusi taką kupić

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X