Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miej piêkny ogród

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Moim zdaniem naprawdê ¶wietne wra¿enie robi± takie Moim zdaniem prezentuj± siê one niesamowicie

    Komentarz


    • #32
      Mi siê to nie podoba. Kojarzy mi siê z czasami zamierzch³ymi.

      Komentarz


      • #33
        Faktycznie w latach 80-tych to by³ hit.

        Komentarz


        • #34
          W moim ogrodzie zasadzi³am ró¿ne odmiany ró¿y. Teraz ob³êdnie pachie

          Komentarz


          • #35
            Fajny balkon.

            Bardzo chcia³abym mieæ kiedy¶ ogródek i wtedy pewnie by³oby tam bardzo zielono. Skupi³abym siê na k±ciku, w którym mog³abym sadziæ ró¿ne krzewy i warzywa. Na razie pozostaje mi tylko upiêkszanie mojego balkonu w bloku. Na stronie znalaz³am ciekawe mieszanki traw i zastanawiam siê, czy nie posadziæ ich w doniczkach.
            Ostatnio edytowany przez ola.ce; 22.08.2017, 13:00. Powód: Zmiana linku.

            Komentarz


            • #36
              trawnik z rolki

              Czy kto¶ z forumowiczów ma mo¿e w swoim ogrodzie za³o¿ony taki trawnik z rolki: Jeste¶ ciekawa czy warto zainwestowaæ w taki trawnik i czy jego pielêgnacja ró¿ni siê czym¶ od trawnika wysiewanego.

              Komentarz


              • #37
                szukam porady w sprawie ogrodu, je¿eli kto¶ moze mi pomóc to proszê o informacje na priv

                Komentarz


                • #38
                  Nie jest to generalnie co co¶ koniecznie musia³bym posiadaæ u siebie w ogrodzie ale je¶li kto¶ ma faktycznie taki gust to w sumie czemu nie ^^.


                  ____________

                  Komentarz


                  • #39
                    Mi siê podobaj± ¿agle przeciws³oneczne w ogrodzie. Wygl±daj± nowocze¶nie.

                    Komentarz


                    • #40
                      Owszem, mam swój dom na wsi, mam ogród. I rzeczywi¶cie króluje w nim trawa, tuje, iglaki, drzewka, krzewy. Na szczê¶cie mamy od roku traktor ogrodniczy Dziêki niemu zajmowanie siê ogrodem jest sto razy ³atwiejsze.

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja przyk³adam du¿o uwagi mojemu ogrodowi Nawet korzystam z wielu poradników i blogów ogrodniczych. Na stronie znalazlam juz wiele porad i wskazówek na ten temat, moze wam tez cos sie przyda

                        Komentarz


                        • #42
                          ÄẶT CHá»– biệt thá»± - liá»n ká» Dá»± án Athena Fulland Nguyá»…n XiểnGIà TỪ 120 - 150 triệu/m2, DT từ 75 - 242M2 sẽ lÃ* đại dá»± án cuối cùng được phê duyệt trên trục Nguyá»…n Xiển. Vá»›i quy mô lên tá»›i 27ha, ngay gần #Công_viên_Chu_Văn_An 100ha, dá»± án tạo nên quần thể nhÃ* ở - thÆ°Æ¡ng mại – cảnh quan xanh lý tưởng nhất tại Thủ Äô.
                          CÆ¡ há»™i sở hữu biệt thá»± - liá»n ká» vÃ* căn há»™ GIà Tá»T
                          ÄẦU TƯ ÄỢT 1 - Lãi ngay từ thá»i khắc xuống tiá»n
                          Nhanh tay đặt ngay căn đẹp đợt đầu.
                          Khi dá»± án Ä‘i vÃ*o hoạt Ä‘á»™ng kết hợp vá»›i dá»± án The Manor Central Park sẽ biến nÆ¡i đây thÃ*nh KÄT trung tâm, sầm uất vÃ* hoÃ*n chỉnh đồng bá»™ của quáº*n HoÃ*ng Mai vá»›i các cÆ¡ quan hÃ*nh chÃ*nh quáº*n, các tòa nhÃ* văn phòng, các công ty doanh nghiệp...==========================
                          NgoÃ*i ra, nằm ở những vị trÃ* đắc địa nhÆ° chung cÆ° 69B Thụy Khuê, chung cÆ° 125 Văn Cao vÃ* Sun Grand City 31 Láng Hạ vá»›i phong thuá»· tuyệt vá»i, mang lại sinh khÃ*, tÃ*i lá»™c, thịnh vượng.. Ngay sát vá»›i trung tâm chÃ*nh trị của HÃ* Ná»™i, dá»… dÃ*ng di chuyển, kết nối vá»›i nhiểu tuyến Ä‘Æ°á»ng huyết mạch của thÃ*nh phố.

                          · Thế giá»›i tiện Ã*ch tiêu chuẩn 5 sao

                          · Môi trÆ°á»ng sống tuyệt hảo, đẳng cấp nhất khu vá»±c

                          · Chủ đầu tÆ° vÃ* Ä‘Æ¡n vị phát triển uy tÃ*n

                          Vá»›i những Æ°u Ä‘iểm vượt trá»™i, táº*p Ä‘oÃ*n Sun Group muốn Ä‘em đến cuá»™c sống sang trá»ng vÃ* đầy đủ tiện nghi nhất cho cÆ° dân dá»± án: má»™t thế giá»›i bình yên, riêng biệt chÃ*o đón bạn vá»›i những tiện Ã*ch sang trá»ng “không dÃ*nh cho số đôngâ€

                          ==========================
                          BOM TẤN LÀM KHUYNH ÄẢO THỊ TRƯỜNG Há»’ TÂY => D' El Dorado Tân HoÃ*ng Minh- Chủ đầu tÆ°: Táº*p Ä‘oÃ*n Tân HoÃ*ng Minh- Sở hữu vị trÃ* đắc địa tại ngã 4 Nguyá»…n HoÃ*ng Tôn giao cắt Lạc Long Quân( đối diện Quáº*n Uá»· Tây Hồ). D' El Dorado Tân HoÃ*ng Minh lÃ* dá»± án căn há»™ má»›i nhất do Táº*p Ä‘oÃ*n Tân HoÃ*ng Minh đầu tÆ° vÃ* phát triển đáp ứng nhu cầu thiết yếu của các gia đình mong muốn sở hữu má»™t căn há»™ cao cấp xứng tầm vá»›i đầy đủ tiện Ã*ch.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X