Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miej piękny ogród

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Piękny ogród to moje marzenie ale wymaga on sporo pracy i ogromnej ilości narzędzi, ostatnio mąż upatrzył sobie bo koniecznie trzeba powycinać suche konary i drzewa a w przyszłości też będzie miał czymś ciąć drewno do kominka

    Komentarz


    • #17
      Może mi poradzicie bo mam trochę problem z trawnikiem. Trawa rozsiewa mi się poza trawnikiem na rabatki z roślinami ozdobnymi i mam później duży problem żeby ją wyplewić. Myślicie, że zastosowanie takich obrzeży do trawników: rozwiąże problem na dłuższą metę?

      Komentarz


      • #18
        A jak podchodzicie do kwestii ogrodzenia? Ja teraz inwestuję w , bo się świetnie sprawdzają i nie są drogie.

        Komentarz


        • #19
          A myśleliście kiedykolwiek o takim rozwiązaniu jak kominek w ogrodzie? Ostatnio natknęłam się na artykuł na ten temat i bardzo mi takie rozwiązanie przypadło do gustu. Duży wybór kominków znajdziecie w sklepie . Warto rzucić okiem.

          Komentarz


          • #20
            O kominku w ogrodzie jeszcze nie słyszałam ale basen w ogrodzie mi się marzy. Niedawno czytałam i zaczęłam wiercić dziurę w brzuchu mojemu mężowi żeby wziął sie za realizację takiego pomysłu.

            Komentarz


            • #21
              tez czytałam niedawno na blogu internetowym ciekawy artykuł na temat ogrodów i basenów i też mi się taki marzy.

              Komentarz


              • #22
                Taki basen to świetna opcja na lato Ja bardzo lubię spędzać czas w ogrodzie w ciepłe dni. Na szczęście jestem już prawie przygotowana do sezonu. Brakuje mi jeszcze tylko , ale już je znalazłam i wiem gdzie je kupić.

                Komentarz


                • #23
                  Teraz piękny ogród to nie problem, nie trzeba kopać ręcznie, wystarczy kupić taką glebogryzarkę i praktycznie bez wysiłku i szybko mamy teren gotowy do zagospodarowania.

                  Komentarz


                  • #24
                    No cóż, jednak nie każdemu udaje się uzyskać dobry efekt.

                    Komentarz


                    • #25
                      Serio? Mi się wydaje, że każdy ogród jest piękny.

                      Komentarz


                      • #26
                        Najważniejsze, by nam się ogród podobał Ja urządzam swój na taki trochę staromodny styl, główną atrakcją jest pergola i śliczne, pnące się różyczki . Już tak urosły, że prawie wejście jest zasłonięte Ale mi się właśnie coś takiego podoba, chciałabym stworzyć w ogóle taką alejkę różaną z pergolami - to byłoby naprawdę świetne

                        Komentarz


                        • #27
                          Żeby mieć piękny ogród to trzeba się jednak przy nim napracować.

                          Komentarz


                          • #28
                            Może zostaw ten temat profesjonalistom? To może być najlepsze rozwiązanie moim zdaniem

                            Komentarz


                            • #29
                              Piękny ogród po prostu niesamowicie cieszy, dlatego i zastanowić się co przydałaby się akurat nam, by praca w ogrodzie szła łatwiej i sprawniej.

                              Komentarz


                              • #30
                                Jest na rynku tylu producentów, ze trzeba zastanowic się co kupić.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X