Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent na walentynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Może jakaś fajna romantyczna obudowa na telefon ja ostatnio znalazłem na stronie i moja dziewczyna była zachwycona.

    Komentarz


    • #32
      Sam swojej dziewczynie na walentynki kupiłem samochód.Była z niego bardzo zadowolona.

      __________________________________________________ _________

      Komentarz


      • #33
        Wydaje mi się, że jeśli się kogoś kocha to wymyśla się oryginalne prezenty.

        Komentarz


        • #34
          Jeśli się kogoś kocha, to przez cały rok i wtedy nie potrzebuje się walentynek.

          Komentarz


          • #35

            Ostatnio dostałam złotą biżuterię od swojego męża na rocznicę ślubu od . Bardzo mi się podoba, chociaż od zawsze nie przepadałam za złotem, aczkolwiek bardzo klasyczny wzór przypadł do mojego gustu.
            Ostatnio edytowany przez izablachut90; 12.06.2019, 16:26.

            Komentarz


            • #36
              Myślę że biżuteria to super opcja na prezent. Chyba każda dziewczyna ucieszy się z jakiegoś naszyjnika czy bransoletki. Polecam Wam stronę tutaj kupicie piękną biżuterię. Macie ogromny wybór więc na pewno znajdziecie coś wyjątkowego.

              Komentarz


              • #37
                Jak dla mnie to najlepszym prezentem jest wspólny wyjazd miło spęzony czas, w towarzystwie osoby którą się kocha!

                Komentarz


                • #38
                  Może tu was zainteresuje propozycja od firmy W tym miejscu już kilka razy zamawiałam karykatury na prezent Bardzo fajne, humorystyczne prace. Są to karykatury ze zdjęcia, więc jedyny wysiłek jaki was czeka to poszukanie odpowiedniego zdjęcia, na podstawie którego będzie robiona praca.

                  Komentarz


                  • #39
                    My nic sobie nie dajemy. Po prostu spędzamy razem czas.

                    Komentarz


                    • #40
                      Nie jestem mega romantyczny, dlatego większość rzeczy kupuję na , niezależnie od tego, co to jest za okazja. Na urodziny, imieniny, walentynki, rocznice, a nawet bez okazji. Dobrze, że jest ten sklep, w przeciwnym razie musiałbym szukać po internetach nie wiadomo ile.

                      Komentarz


                      • #41
                        Myślę, że jak kupujesz w prezencie to fajnie też zaaranżować romantyczną kolację przy świecach.

                        Komentarz


                        • #42
                          Moje też były ekstra Ostatnio dużo kłócimy się z mężem, myślałam już, że walentynki każdy spędzi osobno. Ale ku zaskoczeniu dostałam piękny prezent () i spędziliśmy z mężem cudowny wieczór przy kolacjim która z kolei ja na szybko przygotowałam

                          Komentarz


                          • #43
                            Myślę, że fajnym prezentem na walentyni będzie .

                            Komentarz


                            • #44
                              Świetnym pomysłem na prezent będzie odzież damska. Świetne produkty o niskich cenach można znaleźć na tej stronce . Sam rok temu kupowałem dla swojej dziewczyny sukienkę z tej stronki. Polecam gorąco!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X