Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent na walentynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent na walentynki

    Walentynki co raz bliżej więc postawiłem kupić mojej lubej, jakiś fajny prezent. Pierwszym pomysłem były słodycze i wyjście na kolacje. Ale kumpel mi podrzucił ciekawy pomysł z bielizną damską, tu macie , i komplecik już zamówiony powinien przyjść w przyszłym tygodniu. Myślicie, żeby coś jeszcze dokupić do tego. Zabieram ją jeszcze na kolacje

  • #2
    A właśnie, że nie wszystkie. Moja na przykład kwiatów nie lubi, więc na Walentynki wymyśliłem jej alternatywę: bukiet ręczników - prezent ładny i praktyczny.

    Komentarz


    • #3
      Podziwiam Cię, że wiesz jaki rozmiar i model bielizny nosi Twoja kobieta, najczęściej mężczyźni nie mają zielonego pojęcia jaki model biustonosza kupić.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli okaże się, że nie trafiłeś z rozmiarem bielizny, to zawsze możesz ratować się zakupem jakiegoś innego prezentu. Takim który zawsze się sprawdza są perfumy, polecam Ci coś Diora bo wiem, że wiekszość kobiet lubi ich zapachy. Chyba najbardziej popularnym jest J'adore, sama mam go i bardzo mi się podoba, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że to mój ulubiony zapach.

        Komentarz


        • #5
          A może jakiś intymny prezent? Teraz w internetowych sex shopach można znaleźć przeróżne gadżety. Dużo zależy od dynamiki związku, tego co lubicie itd ale dosyć popularny gadżet to .

          Komentarz


          • #6
            Ja w tym roku na szczęście umówiłam się z moim chłopakiem, że nie kupujemy sobie nawzajem prezentów tylko idziemy na jakąś dobrą kolację

            _________________________________

            Komentarz


            • #7
              Zabierajcie swoje kobiety do teatrów i kolacje - czasem to lepsze niż tona prezentów

              Komentarz


              • #8
                A może kask ze strony , oczywiście jeśli druga połówka pasjonuje się motoryzacją... W sumie nawet jeśli nie, to i tak fajna opcja, bo może zaszczepisz w tej osobie nową pasję? Myślę, że podrzuciłem Ci całkiem ciekawy pomysł.

                Komentarz


                • #9
                  Zgadzam się, kask jest fajny, jednakże może jakaś biżuteria?

                  Komentarz


                  • #10
                    Dla mnie walentynki to dzień jak każdy inny.

                    Komentarz


                    • #11
                      Bardzo dobry prezent na walentynki na pewno kupi się w sklepie internetowym .Sam tam swojej dziewczynie kupowałem prezent na walentynki.

                      Komentarz


                      • #12
                        ok jest.

                        Komentarz


                        • #13
                          A może jakiś ? W ostatnim czasie biją rekordy popularności

                          Komentarz


                          • #14
                            Jeżeli szukacie czegoś nietypowego dla swoich kobiet na walentynki to warto zastanowić się nad takim intymnym prezentem. Ja byłbym bardzo zadowolona gdybym dostała komplet ładnej bielizny, ale też bardzo interesują mnie masażery erotyczne[/URL] W ten dzień warto też spędzić trochę czasu razem i udać się na kolację czy do kina.

                            Komentarz


                            • #15
                              Pochwalcie się co dostaliście? Mój chłopak w tym roku bardzo mnie zaskoczył i zamówił mi z Neness moje ulubiony perfumy , gdy je zobaczyłam byłam bardzo podekscytowana, później zabrał mnie na kolację. Moje walentynki były bardzo udane, a Wasze?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X