Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent na walentynki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Może po prostu kwiaty? Jeśli kocha, to nie wymaga od Ciebie czegoś z kosmosu, a kwiaty są fajnym i wciąż oryginalnym prezentem
    --------------------------------------------------------------------------
    Ostatnio edytowany przez Kamcia33; 04.03.2019, 18:38.

    Komentarz


    • #17
      Na walentynki wystarczy dać jakiś drobiazg, bardziej liczy się pamięć o ukochanej osobie.

      Komentarz


      • #18
        A po co coś dawać? Nie lepiej po prostu spędzić razem ten czas?

        Komentarz


        • #19
          Jest sporo opcji, ale najlepiej wie ten zainteresowany, bo przecież zna upodobania swojej drugiej połówki.

          Komentarz


          • #20
            Hej wam, moja żona zażyczyła sobie prezent na najbliższe walentynki w postaci prostownicy. Czy ktoś z was może mi powiedzieć jaką prostownicę najlepiej kupić? Czytałem o tym na ale nie potrafię się zdecydować. Będę wdzięczny za pomoc

            Komentarz


            • #21
              Ja swoją Dżesikę postanowiłem zabrać na romantyczny wypad we dwójkę do . Dlaczego? Nie mieszkam na stałe w ojczyźnie, więc dorobiłem trochę grosza... Ponadto muszę jej wynagrodzić moją półroczną nieobecność, co nie? Jak wam się podoba mój prezent?

              Komentarz


              • #22
                Sam swojemu bratu kupiłem bardzo ładne autko wprost z sklepu internetowego . Brat z tego prezentu był mi bardzo wdzięczny,a dla mnie to ważne.

                Komentarz


                • #23
                  A może coś związanego z sexem? Moim zdaniem taki może być dobrym pomysłem.

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja ze swoją dziewczyną byłem na bardzo fajnej wycieczce w . Z tej wycieczki byliśmy zadowoleni bo była bardzo fajna.Każdemu by się spodobała.
                    Ostatnio edytowany przez marek44378787; 18.04.2019, 21:31.

                    Komentarz


                    • #25
                      To jest zdecydowanie temat dla specjalisty z tej dziedziny. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

                      Komentarz


                      • #26
                        Najwygodniej po prostu nie obchodzić tego cudzoziemskiego święta.

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja na Twoim miejscu wybrałbym się z drugą połówką mojego serducha na jakąś romantyczną kolację tylko we dwójkę i potem może do kina na jakiś seans albo na nocny spacerek po mieście
                          -------------------------------------------------------
                          Ostatnio edytowany przez Skabritto; 30.04.2019, 23:29.

                          Komentarz


                          • #28
                            A mysłałeś/łaś kiedyś o zakupie biżuterii dla swojej drugiej połówki, bo ja myślałem. Powiem więcej, zastanawiam się czy nie zamówić kobiecie mojego życia naszyjnika ze strony
                            ... Co o tym myślicie?

                            Komentarz


                            • #29
                              A moze po prostu zupelnie nowy telefon? ja slyszalem wiele dobrego o galaxy s8 i wyglada calkiem ok

                              Komentarz


                              • #30
                                Sam nad prezentem na walentynki w tamtym tygodniu się zastanawiałem.To nie jest takie łatwe.

                                ________________________________________

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X