Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odżywianie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Ostatnimi czasy zdrowe odżywianie stało się modne. Wiele ludzi zdaję sobie sprawę jak bardzo ważna jest odpowiednia dieta na zdrowie organizmu. Jak mówi przysłowie "jesteś tym co jesz".

    Komentarz


    • #47
      Ja się zaczęłam zdrowo odżywiać odkąd stosuję dietę online , zmieniłam wiele nawyków żywieniowych i się czuję psychicznie i fizycznie dużo zdrowsza Polecam zdrowo się odżywiać

      Komentarz


      • #48
        Co to w ogóle znaczy zdrowe odżywianie? Jak dla mnie to unikanie zbędnej chemii i samodzielne przygotowywanie posiłków.

        Komentarz


        • #49
          Każdy trochę inaczej pojmuje zdrowe odżywianie. Ja na przykład nie unikam nabiału, ale z mięsa jadam tylko kurczaka. Są jednak głosy, że najlepiej jeść tylko pokarmy roślinne. Nie jestem aż tak radykalna i jestem zdania, że oprócz warzyw, owoców, zbóż czy kasz warto jeść również sery, jogurty i kurczaka Jak widać to nie jest tylko moje zdanie.

          Komentarz


          • #50
            Każdy tez ma różne cele Niektórzy odżywiają się zdrowo po to tylko żeby mieć zdrowy organizm i zdrowo się czuć, niektórzy robią to by uzyskać wymarzoną sylwetkę czy upragnioną kondycje fizyczną. Warto udać się według mnie po konsultacje dietetyczne w zależności od celu jaki sobie stawiacie. Mi pomogła firma która na dodatek dowozi pyszne posiłki do domów

            Komentarz


            • #51
              Osobiście stoje na stanowisku, że warto sprawdzić wyciskarkę wolnoobrotową do owoców. Jest to zdecydowanie inna jakość soku, ma więcej witamin przede wszystkim. Jeśli raz spróbujecie soku z wyciskarki to na pewno szybko nie pożałujesz tego zakupu. Fakt jest to droższa impreza bo musisz wydać powyżej tysiąca złotych ale jest to warte swojej ceny. Co do samych wyciskarek to na pewno są cichsze i łatwiej się je myje. Ja mam MUKE, wybrałam ją na drodze kompromisu dobrej jakości w niewygórowanej cenie i na prawdę polecam. Jest jakościowo porównywalna do innych wysokopółkowych a na pewno dużo droższych. Świetnie współgra ze zdrowym odżywianiem.

              Komentarz


              • #52
                W dzisiejszych czasach raczej ciężko jest pilnować zdrowego odżywiania, szczególnie, gdy żyjemy w ciągłym biegu.

                Komentarz


                • #53
                  Ba, dziś nawet nie możesz nigdy wiedzieć na 100% czy coś naprawdę jest zdrowe.

                  Komentarz


                  • #54
                    Moim zdaniem jest to bardzo dobry i przemyślany pomysł!

                    Komentarz


                    • #55
                      Hm... A czy znacie może jakieś dobre i sprawdzone informacje na temat węglowodanów oraz ich roli w diecie i odżywianiu? Ja właśnie się rozglądam za tego typu informacjami i niezbyt wiem skąd czerpać sprawdzone informacje. Moją uwagę w tym obszarze tematycznym przykuł na przykład ten artykuł Myślicie, że jest on wart uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady oraz sugestie w tym obszarze tematycznym. Jestem pewien, że mi się one przydadzą

                      Komentarz


                      • #56
                        Dlatego zmiany trzeba wprowadzać stopniowo. Tak, aby się nie zniechęcić zbyt szybko.

                        Komentarz


                        • #57
                          Zdrowe odżywianie jest po pierwsze w modzie (zostało wypromowane przez gwiazdy), a po drugie tak na zdrowy rozsądek chyba każdy chce żyć długo i bez większych dolegliwości na starość ( i za młodu).

                          Komentarz


                          • #58
                            U mnie w domu gotuje się z reguły na szybko bo nikt nie ma czasu. Pomysłów szukam w internecie

                            Komentarz


                            • #59
                              Ja się zaczęłam zdrowo odżywiać odkąd stosuję dietę online

                              Komentarz


                              • #60
                                Ja borykam się z problemem nadciśnienia

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X