Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odżywianie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Tylko samemu tez trzeba mieć trochę samozaparcia przechodząc na zdrowy styl życia i odżywiania.

    Komentarz


    • #17
      No wiadomo, bez tego nic się nie zrobi.

      Komentarz


      • #18
        Są przecież specjalistyczne fora kulturystyczne czy żywieniowe na których pomagają ustalić dietę, weryfikują postęp w redukcji wagi. Działa to naprawdę sprawnie. W sieci można trafić również na usługi układania diety online. Np tutaj:

        Komentarz


        • #19
          niestety teraz z dietykami to trzeba bardzo uważać, jest ich masa i kompletnie nie znają się na tym co robią, nawet badań przed dietą nie zlecaja żadnych...
          -

          Komentarz


          • #20
            Jak już pewnie wiesz, zdrowe odżywianie polega na regularnym dostarczaniu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach. Warzywa zawierają takich składników mnóstwo, dlatego powinny być podstawą każdej zdrowej diety. Są nieocenionym źródłem witamin, błonnika pokarmowego i fitozwiązków. Jedząc warzywa:
            zredukujesz ryzyko wystąpienia niektórych nowotworów,
            zmniejszysz ryzyko wystąpienia cukrzycy, miażdżycy i zawału serca,
            obniżysz ciśnienie krwi i poziom cholesterolu.
            Według najnowszych zaleceń żywieniowych powinniśmy spożywać 9 porcji warzyw i owoców każdego dnia. W praktyce oznacza to, że warzywa powinny znajdować się praktycznie w każdym naszym posiłku. Na mojej stronie ze zdrowymi przepisami znajdziesz setki pysznych przepisów na pełnowartościowe dania warzywne na każdą porę dnia.

            Komentarz


            • #21
              Teraz w sklepach masz mnóstwo zdrowych zamienników, różnych stosowanych na co dzień produktów. Poczytaj sobie chociażby o takiej roślinie jak Amarantus: można z niej kupić mąkę zastępującą mąkę pszenną.

              Komentarz


              • #22
                Ja staram się zdrowo odżywiać bo wiem jak ważne to jest dla dobrego samopoczucia i ogólnie funkcjonowania organizmu. Przede wszystkim w swojej diecie ograniczam biały cukier a zamiennie stosuję takie słodziki w proszku . Czasem taka niewielka zmiana jest potrzebna.

                Komentarz


                • #23
                  Zgadzam się, zdrowe odżywianie się ma wpływ na samopoczucie i kondycję. Też staram się pilnować żeby jeść zdrowe produkty i czytam etykiety. Na śniadanie najczęściej jem musli z garścią suszonych albo świeżych owoców.

                  Komentarz


                  • #24
                    Jeżeli chcecie dbać o swoje zdrowie to polecam jeść jak najmniej chemii i stosować zdrowe suplementy diety. Takimi suplementami sa np produkty z miaższu aloesu. Długo broniłam się przed takimi rzeczami ale to przecież sama natura, nie zaszkodzi przecież spróbować

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja też kilka miesięcy temu zmieniłam swój sposób odżywiania. Nie były to wprawdzie diametralne zmiany, ale zawsze coś. Stopniowo rezygnuję ze sklepowych słodyczy i słonych przekąsek (chyba, że są to np. chipsy z owoców albo warzyw), odstawiłam też całkowicie słodkie gazowane napoje. A do tego urozmaiciłam swoją dietę o różne owoce i warzywa. Szukam też przepisów sprawdzonych przez bardziej doświadczonych pasjonatów gotowania - głównie na sałatki i dania obiadowe (z deserami nie mam już takich problemów ) Dzięki temu już schudłam, a co chyba ważniejsze - przekonałam narzeczonego, że zdrowa kuchnia nie musi być zła

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja od miesiąca testuję dietę pudełkową i muszę przyznać ze daje to efekty

                        Komentarz


                        • #27
                          Staram się zdrowo odżywiać. Cukier zastąpiłem miodem i całkowicie zrezygnowałem z glutenu. Trudniej mi idzie tylko z tłustym mięsem.

                          Komentarz


                          • #28
                            Ja staram się odżywiać zdrowo na miarę możliwości, ale czasem jest to niemożliwe

                            Komentarz


                            • #29
                              ja w ogóle zauważyłem że odkąd jestem na diecie to mam jakby więcej siły i ogólnie lepsze samopoczucie.


                              ____________

                              Komentarz


                              • #30
                                Ja się zgadzam w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X