Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odżywianie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ja borykam się z problemem nadciśnienia. Ostatnio trafiłem na taki artykuł - może wam się przyda

    Pozdrawiam Piotr

    Komentarz


    • #32
      Zdrowe odżywianie jest po pierwsze w modzie (zostało wypromowane przez gwiazdy), a po drugie tak na zdrowy rozsądek chyba każdy chce żyć długo i bez większych dolegliwości na starość (hue, i za młodu).

      Komentarz


      • #33
        Zdrowa dieta.

        Obecnie na rynku istnieje bardzo dużo zdrowych produktów. Zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez sieć możemy natrafić na promocje i rabaty. Na tej stronie możemy zamówić nasiona chia w korzystnych cenach.

        Komentarz


        • #34
          Taką żywność najczęściej zamawiam na allegro. Szukam, gdzie najtaniej.

          Komentarz


          • #35
            Każda żywność powinna być odpowiednio przechowywana, dlatego warto poczytać tutaj: o wyborze odpowiedniej lodówki z nowoczesnymi funkcjami.

            Komentarz


            • #36
              dobra dieta białkowa

              dobra dieta białkowa

              Komentarz


              • #37
                Mi się wydaje, że to zdecydowanie jest sprawa dla jakiegoś specjalisty...

                Komentarz


                • #38
                  Ostatnimi czasy zdrowe odżywianie stało się modne. Wiele ludzi zdaję sobie sprawę jak bardzo ważna jest odpowiednia dieta na zdrowie organizmu. Jak mówi przysłowie "jesteś tym co jesz".

                  __________________________

                  Komentarz


                  • #39
                    Zdrowa dieta.

                    Zdrowe odżywianie jest podstawą dobrego samopoczucia i bardzo mnie cieszy to, że wzrasta społeczna świadomość na ten temat. Odpowiednie odżywianie prowadzi do wzrostu energii i wspomaga regenerację. Ja ostatnio czytałam o mięsie drobiowym na stronie . To zaskakujące, że tak mało wiemy o tym, co spożywamy, ale pozytyw z tego taki, że staramy się dowiedzieć.

                    Komentarz


                    • #40
                      Cześć Wam A czy Waszym zdaniem takie będzie dobrym pomysłem? Mam póki co do tego wątpliwości...

                      Komentarz


                      • #41
                        Białko grochowe? hm... Sama nie wiem.


                        ______________________________________

                        Komentarz


                        • #42
                          Zdecydowanie największym problemem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie - "" myślę, że odpowiedź tkwi nie w diecie z w kompleksowej zmianie stylu życia. Sama dieta bez ruchu nie na wiele się nam zda. Dopiero połączenie ćwiczeń i diety ma szanse pomóc - sprężyste i smukłe ciało to cel większości z nas.

                          Komentarz


                          • #43
                            oczywiście że się zdrowo odżywiam, to podstawa długiego życia

                            ________________

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja bym jeszcze poszperał trochę w tej sprawie w Internecie... Moim zdaniem to naprawdę może być bardzo dobra opcja

                              Komentarz


                              • #45
                                Zdrowe odżywianie jest po pierwsze w modzie (zostało wypromowane przez gwiazdy), a po drugie tak na zdrowy rozsądek chyba każdy chce żyć długo i bez większych dolegliwości na starość (hue, i za młodu).

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X