Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budujesz dom?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Budujesz dom?

    Jeśli budujesz dom, pamiętaj o tym aby dobrze zabezpieczyć fundamenty i mury wyżej przed wilgotnieniem i podciąganiem wody. Nie wiesz o co chodzi? Poczytaj fachowe artykuły

  • #2
    Ciekawa sprawa, muszę poczytać.

    Komentarz


    • #3
      Ja mam problem akurat z gruzem po remoncie, bo dom mam naprawdę duży dlatego pomyślałem o zatrudnieniu jakiejś firmy do wywozu tego gruzu.. Znalazłem , spotkaliście się może z nimi? Oferta wygląda naprawdę nieźle.

      Komentarz


      • #4
        Uważam, że tutaj też jest sporo fajnych na ten temat

        Komentarz


        • #5
          My z mężem już od 2 lat się budujemy, ale planujemy w tym roku się już wprowadzić i zacząć zagospodarowywać wnętrze. Póki co musimy kupić jeszcze oraz wykończyć dach i to będzie wszystko jeśli chodzi o zewnętrze. Już nie mogę się doczekać

          Komentarz


          • #6
            Budowanie domu to ciężka sprawa i jak już się to zacznie to najgorsze chyba w tym jest, że długo to zajmuje.

            Komentarz


            • #7
              Budowa domu to trudna inwestycja. Jeśli mogę pomóc to do piwnic, garaży proponuje rozważyć możliwość wykonania . Nowoczesne domy to i nowoczesne rozwiązania.

              Komentarz


              • #8
                Też macie tak duży problem z wykonawcami, ekipami budowlano-remontowymi? Trudno znaleźć kogoś dobrego. Wszyscy chyba wyjechali do Niemiec lub UK.

                Komentarz


                • #9
                  Bez przesady. Nie wszyscy wyjechali do Niemiec czy Uk... Na takie wyjazdy mozna sobie pozwolić jeśli nie ma sie rodziny w Polsce. Nie kazdy chce opuszczać swój kraj.... Jak szukałam ekipy remontowej to nie miałam wiekszego problemu ze znalezieniem. Podejrzewam,ze tak samo byłoby w przypadku poszukiwania ekipy remontowej.
                  Zerknij sobie do katalogu firm budowlanych:

                  Wybierz miasto Pojawią Ci się firmy , które podejmą się tego zadania.
                  Ostatnio edytowany przez milenka; 28.09.2016, 09:33.

                  Komentarz


                  • #10
                    Znacie może jakąś firmę wykończeniową z ?

                    Komentarz


                    • #11
                      fundamenty to bardzo ważna sprawa, tylko solidnie wykonane dają gwarancję, że dom będzie stał latami. Przy budowie domu równie ważne jest dobranie odpowiedniego pokrycia dachowego. W tym przypadku postawiłem na firmę Traffic:

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez x2kostek Zobacz posta
                        Budowanie domu to ciężka sprawa i jak już się to zacznie to najgorsze chyba w tym jest, że długo to zajmuje.
                        Przez internet kupuj, będzie szybciej i często taniej. Proszę przykład, o już zapomniałem, bo nie mogłem go namierzyć w stacjonarnych sklepach. W sieci znalazłem przy okazji innych zakupów.

                        Komentarz


                        • #13
                          a takie rzeczy jak jak myślicie opłaca sie przez internet kupować? Zastanawiam się bo kupuje akurat większe ilości tego produktu z linku

                          Komentarz


                          • #14
                            Budowanie domu do stanu zerowego idzie w miarę gładko. Aby w wykończeniówce uzyskać potrzeba znacznych środków i odpowiedniej ekipy wykonawczej.
                            Joanna41 nie dziwię się więc, że szukasz firmy z polecenia. Niestety ze stolicy nie znam.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja właśnie również w poradnikach Castoramy przeczytałam, jak ochronić dom przed wilgocią Mogłoby być ciężko bez tego, bo nie mieliśmy doświadczenia związanego z domem. Całe życie w bloku...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X