Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budujesz dom?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Budując dom trzeba też pomyśleć o jego wyposażeniu. Bardzo fajną opcją w każdym domu jest kominek. Kominek nadaje stylu i szyku, w każdym domu świetnie się prezentuje. Polecam zajrzeć na stronę , mają bardzo duży wybór kominków i pieców. Myślę, że coś dla siebie znajdziecie.

    Komentarz


    • #32
      Budując dom, najlepiej byłoby zdać się na specjalistów, choć wiadomo, każdy chciałby mieć wpływ na powstawanie własnych czterech kątów.

      Komentarz


      • #33
        a jeśli dom już gotowy a masz w planach dobudować jeszcze warsztat albo garaż to koniecznie weź pod uwagę te bo to świetne rozwiązanie i bardzo proste w montażu.

        Komentarz


        • #34
          Ja już kończę i marzy mi się - nowoczesna łazienka to i funkcjonalna, warto przemyśleć wszystko dokładnie. Duże znaczenie ma jej wyposażenie, ja dla przykładu postanowiłam zakupić stelaż podtynkowy Zamierzam zakupić ten produkt, ponieważ jest mocny z dobrego gatunku materiału, a druga rzecz - planuje toaletę zabudować. Jest to teraz nowoczesna i komfortowa opcja.
          Ostatnio edytowany przez jjusti18; 30.05.2017, 23:53.

          Komentarz


          • #35
            W przypadku budowy domu dobrze jest pamiętać o każdym najdrobniejszym drobiazgu, który jest w takim przypadku nie zbędnym elementem. Takie wkręty do łączenia blach i drewna , przy konstrukcjach z pewnością takie elementy będą niezbędne.

            Komentarz


            • #36
              Budując dom warto też pomyśleć o tzw. inteligentnych rozwiązaniach: monitoringu, instalacji przeciwpożarowej. Cały system urządzeń powinien być kompatybilny. Projektowanie takich instalacji nie należy do najłatwiejszych zadań, ale są firmy, takie jak , które mają duże doświadczenie i radzą sobie z tym doskonale.

              Komentarz


              • #37
                Trzeba też zastanowić się nad posadzką. Czy myśleliście o posadzce epoksydowej , a jeśli nie, to jakie proponujecie?

                Komentarz


                • #38
                  Singnoral, zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Dołożyłbym jeszcze klimatyzację o wysokiej klasie energetycznej, np. . Dzięki temu nie będziemy przepłacać!

                  Komentarz


                  • #39
                    Jesteśmy w trakcie budowy, na etapie wykańczania elewacji. Poszukujemy i mamy nadzieję, że do zimy poradzimy sobie i zakończymy prace budowlane.

                    Komentarz


                    • #40
                      oświetleie

                      Warto tez pamiętać o oświetleniu dobre oświetlenie to podstawa, ja też mam ledy w mieszkaniu uważam, że maja lepsze światło niż żarówki dlatego już dawno zainwestowałam w takie oświetlenie. A kupiłam w Mistic Lighting. Na prawdę ładnie się prezentują i są w nowoczesnym stylu.

                      Komentarz


                      • #41
                        Budowa domu to spore wyzwanie. O wielu rzeczach trzeba pamiętać. Ja na razie zdecydowałam się na remont mieszkania. Właśnie szukam szczotek do elektronarzędzi na bo będę musiała wyczyścić moja urządzenia zanim kolejny raz ich użyję.

                        Komentarz


                        • #42
                          Ja rozglądam się za ciekawym projektem domu. Kupiłem działkę ze skarpą i musi to być odpowiedni projekt, dostosowany do warunków. Znalazłem takie projekty na i przyznam, że bardzo mi się te domki podobają.

                          Komentarz


                          • #43
                            W temacie budowy domu, jak szukacie sprawdzonej firmy elektrycznej z Wrocławia i okolic, która wykonuje jednorodzinnym lub mieszkania to polecam firma pod linkiem. Sprawdzony fachowca.

                            Komentarz


                            • #44
                              jak dom, to neutralizator zapachów

                              Warto zadbac, by w domu był neutralizator zapachów, zwłaszcza jesli są zwierzęta... Tu jest całkiem ciekawy wybór
                              A działają rozbijając cząsteczki chemicznie.

                              Komentarz


                              • #45
                                Ja bym poszedł z tym tematem do jakiegoś specjalisty. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu problemów...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X