Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budujesz dom?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Też polecam Ci kupowanie przez internet tak jak już tuaj ktoś wcześniej przede mną napisał. Zaoszczędzisz tym samym na czasie jak i na pieniądzach. A czas to pieniądz więc zaosczędzisz jeszcze więcej pieniędzy Mówi Ci to osoba która już wybudowała dom i wykończyła. Trochę doświadczenia w tym temacie mam

    Komentarz


    • #17
      Dużo informacji znajdziecie na forum budowlanym:

      Komentarz


      • #18
        Również polecam zakupy tego typu przez internet. Najlepiej najpierw zobaczyć sobie jakie są , potem przejrzeć ich ofertę, czy mają to co nas interesuje i wybrać ten, który ma najlepsze ceny. Szybko, prosto i wygodnie.

        Komentarz


        • #19
          Bardzo ważne jest zaplanowanie kosztów utrzymania budynku. Znajomy z serwisu ostatnio uświadomił mi jak duży wpływ mają na to odpowiednie okna...

          Komentarz


          • #20
            mi też uświadomili właśnie okna i ocieplenie szczególnie jest ważne bo dzięki temu mniej na ogrzewanie wydajemy

            Komentarz


            • #21
              A czy znacie ? Podczas remontu często tam zamawiałam, ponieważ mają bardzo szybką wysyłkę. A dzięki zakupom tam sporo zaoszczędziliśmy, więc się opłacało.

              Komentarz


              • #22
                Ja dopiero jestem na etapie poszukiwania teraz przeglądam ale poczytałam wasze rady i na pewno część z nich zapamiętam bo ciekawe rzeczy napisaliście

                Komentarz


                • #23
                  A czy wy też dopiero po przeprowadzce do nowego domu zdaliście sobie sprawę z tego, że ogród nie jest urządzony? Bo ja wczesniej o tym kompletnie nie myslałam. Tak szczerze mówiąc umknęło mi to i teraz nie mogę przez okno patrzeć. potrzebny mi kontakt do firmy, która zajmuje się ogrodami - chodzi mi głównie o . Może macie kogoś sprawdzonego

                  Komentarz


                  • #24
                    Jeśli szukacie dobrej jakości kanapy do waszego domu to według mnie niezłą opcją są także można je zamówić w tym rewelacyjnym sklepie internetowym !

                    Komentarz


                    • #25
                      Co prawda dopiero przeglądam projekty domów i co jakiś czas przeglądam forma w poszukiwaniu inspiracji, no i z tego co wyczytałam na innych forach to ludzie bardzo chwalą , czy macie takie roziwązania zastosowane, z tego co czytałam to chyba takie bramy przesuwne mogą być też na pilota.

                      Komentarz


                      • #26
                        Przy budowie domu potrzebny też*będzie dobry Geodeta, który z nas nie zadrze ost grosza... Ja korzystałam z usług firmy i wszystko było według ustaleń - terminowość i koszty .

                        Komentarz


                        • #27
                          Też mi się tak wydaje. Warto zatrudnić taką osobę.

                          Komentarz


                          • #28
                            Budując dom pewnie będziecie potrzebowali świadectwa energetycznego. Mi ten papier załatwiła firma . Świadczą usługi w praktycznie całej Polsce wiec wielu z was będzie mogło skorzystać z ich oferty.

                            Komentarz


                            • #29
                              Przy budowie domu pierwszorzędne znaczenie ma dobór narzędzi. Najlepiej decydować się chyba na te markowe , bo są już w końcu sprawdzone.

                              Komentarz


                              • #30
                                Przy budowie domu zwłaszcza samodzielnie wielokrotnie potrzeba dzwigów czy też podnośników - warto sprawdzić oferty takich firm jak . Samemu lepiej nie wchodzić i łazić bez zabezpieczenia...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X