Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budujesz dom?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Przy budowie domu ważne są też odpowiednie zamocowania, szczególnie , żeby to wszystko było zrobione solidnie.

    Komentarz


    • #47
      Nie będę w stanie w tym temacie pomóc... Kompletnie się na tym nie znam...

      Komentarz


      • #48
        Też jestem za budową domu . Większa przestrzeń , spokój , mniej sąsiadów i można odpocząć na działce po pracy. Dam wam radę jeśli będziecie budować poddasze . Koniecznie je musicie je ocieplić , bo ja tego nie zrobiłam i okazało się , że muszę zrobić tam miejsce użytkowe, więc praca od nowa . Ja kupowałam wełnę na poddasze w tym sklepie . Szeroki asortyment oraz fajne ceny . Cała jest tutaj.

        Komentarz


        • #49
          Moim zdaniem nie ma lepszego systemu kominowego do domu niż który oferuje najwyższy stopień funkcjonalności i bezpieczeństwa w odprowadzaniu spalin. Jest w pełni bezpieczny i ma aż 30 lat gwarancji. Do tego mają też bardzo fajną obsługe, która dobrze mi doradziła.

          Komentarz


          • #50
            Inteligentny dom

            Dziś osiągalne jest zainstalowanie różnych funkcji inteligentnego domu. To nie tylko wygodne, ale przede wszystkim źródło konkretnych oszczędności na zdalnym sterowaniu ogrzewaniem, światłem... Zobacz na

            Komentarz


            • #51
              A jak to jest z ogrzewaniem w domu jakie najlepiej? Pytam, bo akurat przeglądam ofertę i z tego co widzę mają bardzo dobre kominki gazowe czy taka forma ogrzewania jest opłacalna? I przede wszystkim... bardzo kosztowna?

              Komentarz


              • #52
                Cześć wszystkim. Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy z Katowic, która mogłaby się zająć kwstią studnii głębinowych i pompy ciepła... Czy znacie może kogoś takiego? Najlpiej właśnie z Katowic, ale może niekoniecznie – wystarczą okolice Katowic lub w ogóle województwo śląskie.

                Popytałem też o tę kwestię moich znajomych i oni mi polecali tę firmę Podobno bardzo dobrze robią swoją robotę łącznie z tym, że mają bardzo duże doświadczenie w branży – podobno ponad dwadzieścia lat. To jednak musi coś oznaczać, w końcu nie dzałaliby tyle lat gdyby coś było nie tak... Dla mnie liczy się przede wszystkim to, że dostanę od nich kompleksową obsługę, dzięki czemu nie będę musiał już szukać żadnych innych wykonawców. Za jakiś czas będę też potrzebował innych usług geodezyjnych, więc tutaj, jeśli by się sprawdzili, też miałbym już z głowy problem poszukiwań.

                Niemniej jednak, chciałbym mieć trochę więcej różnych opcji do wyboru, więc będę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Z góry wielkie dzięki

                Komentarz


                • #53
                  Prawda jest taka, że warto mieć - niezależnie od tego, które pomieszczenie będzie się remontować i jakie prace wykonywać. Z tego poradnika można dowiedzieć się, które z nich są najbardziej odpowiednie. Na tym nie ma co oszczędzać.

                  Komentarz


                  • #54
                    Budując dom zadbajcie o to żeby nie płacić horendalnych rachunków za media. Najwięcej można zapłacic za ogrzewanie w zime. Pomoże wam w tym firma Unicon - Te badanie pozwala na znalezienie wszystkich nieszczelności w domu i stworzenie dużo bardziej oszczędnej nieruchomości

                    Komentarz


                    • #55
                      ja pierwsze co zrobiłam jak kupiłam działkę budowlaną to postawiłąm porządne ogrodzenie z bramą. Jak już plac budowy jest ogrodzony to już to całkiem inaczej wygląda i jakoś bezpieczniej się czuje z tym faktem. Firma zaoferowała bardzo fajne bramy i ogrodzenia dla mnie

                      Komentarz


                      • #56
                        dach

                        Ja buduję dom i właśnie wybieramy dach. Słyszałam, że teraz buduje się żeby nie obciążać konstrukcji budynku i na taki się pewnie zdecydujemy.

                        Komentarz


                        • #57
                          Jeśli dom to dla mnie tylko mieszkanie, znalazłem taką perełkę podłącze pod grzejniki inteligentne zawory, rolety na sms i oszczędność energii jak znalazł

                          Komentarz


                          • #58
                            Jestem w trakcie budowy domu, wynająłem ekipę budowlaną jednak mam rozterki jeszcze odnośnie niektórych szczegółów jak je zrobić. Szukam w związku z tym jakiś artykułów w internecie na temat domu i jego wykończenia, podobnych do . Jeżeli coś znacie to napiszcie proszę pod tym postem

                            Komentarz


                            • #59
                              Ja to w sumie niedawno skończyłem budować dom i muszę wam powiedzieć, że skorzystałem z oferty systemów kominowych które oferuje firma . Po prostu lubię mieć pewność, że robota zostanie wykonana poprawnie i szybko, a taką pewność zawsze mogę mieć w przypadku współpracy z tą firmą. Jeremias jest zdecydowanie firmą, którą warto polecać, po prostu znają się na swoim fachu jak nikt inny.

                              Komentarz


                              • #60
                                pamiętam, jak sam budowałem swój dom. Dużo przy tym pracy i nerwów. Najlepszą częścią całej budowy było organizowanie ogrodu. Razem z żoną postanowiliśmy zrobić naszym pociechom . Dzieci były zaskoczone gdy zobaczyły coś takiego u siebie w ogrodzie.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X