Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gotujecie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    A to muszę koniecznie zajrzeć. Chyba nigdy nie zrobiłam idealnego omletu.

    Komentarz


    • #32
      Gotować gotuję, pytanie tylko, jakiej jakości dania, bo mnie ciężko jest zachować obiektywność.
      Bardzo pomagają mi przepisy z neta i domowe babci oraz mamy, ale jakbym sama musiała wpaść na połowę tych składników albo czynności to kuchnia by poszła z dymem.
      Nie lubię tego robić, preferuję przygotowywanie deserów albo zostawianie obiadu komuś innemu, a ja w ramach pomocy.

      Komentarz


      • #33
        Ja gotuje tylko na specjalne okazje. Ostatnio urządzaliśmy w rodzinie małe przyjęcie i czytałam - to wcale nie taka prosta sprawa, jak się chce urządzić wykwintny obiad, należy dokładnie dobrać alkohol do potraw, łatwo tez popełnić faux pas.

        Komentarz


        • #34
          Gotuję po pracy, dzieci jedzą w przedszkolu i w szkole a w domu koło 17,00 drugi obiad, ja pierwszy, mąż jak wraca wieczorem. Dzieci i mąż są bardzo szczupli, ja w miarę szczupła. Nie wyobrażam sobie nie mieć dobrego domowego obiadu w domu. Często również śniadanie lub kolacja jest na ciepło, zwłaszcza w sezonie od jesieni do wiosny i pakujemy lunch boxy dla siebie i starszego dziecka. Nie ma zdrowia i sprawności tam gdzie nie ma właściwego żywienia.

          Komentarz


          • #35
            Zamieszczone przez plomba Zobacz posta
            A to muszę koniecznie zajrzeć. Chyba nigdy nie zrobiłam idealnego omletu.
            Jeszcze wszystko przed Tobą. Trzymam kciuki!

            Komentarz


            • #36
              Gotuję codziennie, nie wyobrażam sobie dnia bez ciepłego obiadu

              Komentarz


              • #37
                A to ja ostatnio coraz częściej. Oczywiście wciąż za mało niż powinnam.

                Komentarz


                • #38
                  A to ja właśnie bardzo dużo poświęcam czasu na gotowanie. A w weekendy to już w ogóle często eksperymentuję.

                  Komentarz


                  • #39
                    No to pięknie. W takim razie widać, że to Twoja pasja. Ja wolę jeść niż gotować. ;-)

                    Komentarz


                    • #40
                      U mnie z pasji do jedzenia wzięła się pasja do gotowania. W końcu nie wszędzie zjem tak tak dobrze, jak wtedy, gdy sama coś przygotuję.

                      Komentarz


                      • #41
                        Też bym tak chciała mieć, niestety u mnie z gotowanie nie ma aż tak fajnie, a i ja niestety wiele czasu na to nie mam.

                        Komentarz


                        • #42
                          Praktyka czyni mistrza. Tak naprawdę wystarczy tylko chcieć.

                          Komentarz


                          • #43
                            Z tym się zgodzę, ale przyjdzie potrzeba, przyjdzie i nauka.

                            Komentarz


                            • #44
                              Jak to mówią potrzeba matką wynalazków :P Jak trzeba będzie coś zacząć robić samemu to i będzie się chciało nauczyć

                              Komentarz


                              • #45
                                gotuje gotuje, nawet ostatnio kupiłam sobie które ułatwiają prace

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X