Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gotujecie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gotujecie?

    Jak często gotujecie nowe potrawy? Ja dzisiaj pierwszy raz robię gulasz z tego przepisu Nie mam pojęcia, jak wyjdzie, ale właśnie to lubię w gotowaniu A wy co macie na obiad?

  • #2
    Nowosci lubię ale u kogoś, wtedy też bardziej smakują

    Komentarz


    • #3
      Ja lubię gotować ale niestety nie posiadam zdolności kulinarnych I u kogoś zawsze lepiej smakuje ... ale to chyba wina tego, ze każdy trochę inaczej gotuje (inne przyprawy etc) i dlatego nowe smaki dla nas są zawsze ciekawe.

      Komentarz


      • #4
        Ja raz na jakiś czas próbuję sobie własnie nowych przepisów tak z raz w tygodniu cos nowego

        Komentarz


        • #5
          gotowanie

          ja gotuje i to praktycznie codziennie , chyba ze zrobie jakies danie ktore potem mam na dwa dni ale ja też mam dwoje dzieci wiec gotowac trzeba

          Komentarz


          • #6
            Ja uwielbiam gotować, ale nigdy nie stosuję się do przepisów, zawsze tworzę sama i na swój sposób

            Komentarz


            • #7
              Czasem gotuję. Sprawdzam czasem przepisy na Kwestii smaku, ale są to raczej propozycje dla osób, które nie potrafią gotować.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez zoltyzab Zobacz posta
                Ja lubię gotować ale niestety nie posiadam zdolności kulinarnych I u kogoś zawsze lepiej smakuje ... ale to chyba wina tego, ze każdy trochę inaczej gotuje (inne przyprawy etc) i dlatego nowe smaki dla nas są zawsze ciekawe.
                Ja tak sądziłem do niedawna, ale teraz zaczynam nabierać wiary w siebie Dania coraz lepsze, a i rodzina zachwala. Jak gotujesz, to dobrze mieć odpowiedni zestaw garnków oraz patelnia.

                Komentarz


                • #9
                  Bardzo lubię gotować nowe rzeczy. Różnie to wychodzi, więc raczej trzymam się klasyków. Pierś z kurczaka - mniam!!

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak często jak mam tylko czas. Zazwyczaj weekendy poświęcam na gotowanie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Czasami gotuje, ale wolę korzystać z gotowych rzeczy takich jak , ponieważ na co dzień nie mam zbyt wiele czasu na gotowanie, a chce zjeść coś ciepłego to sięgam po gotowe produkty.

                      Komentarz


                      • #12
                        Lubię gotować nowe rzeczy. Jednak zawsze najlepiej sprawdzają się stare przepisy mamy i babci.

                        Komentarz


                        • #13
                          A to ja ciągle robię coś nowego. Najczęściej korzystam z przepisów na Kwestii Smaku - uważam je za najlepsze.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja ostatnio robiła pierwszy raz taką zupę serową z boczkiem: jak ktoś lubi takie smaki to polecam bo wyszło pycha.

                            Komentarz


                            • #15
                              Nigdy nie jadłem takiej zupy. Muszę kiedyś spróbować.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X