Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gotujecie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zaczęłam gotować, podoba mi sie to zajęcie, sprawia frajdę, zwłaszcza jak wyjdzie coś pysznego.

    Komentarz


    • Bardzo wartościowe info Dzięki wielkie, przyda się z całą pewnością

      Komentarz


      • Tak, ja też uwielbiam gotować ale nie zawsze mi to wychodzi , robię też przetwory na zimę, na przykład takie śliwki w occie smakują fantastycznie, no i zawsze mogę się chwalić że sama zrobiłam, a przepis jest łatwy, sami spróbujcie

        Komentarz


        • Witam. Gotowanie to moja pasja także oczywiście, gotuję sama

          Komentarz


          • Gotowanie jest genialne - daje tak dużo pozytywnych wrażeń i smaków

            Komentarz


            • Dzisiaj akurat bezmięsnie, bo naszło mnie na ruskie pierogi, które po prostu uwielbiam. Na jutro mam jednak w planach coś specjalnego, a mianowicie kurczak w sosie kurkowym Zawsze lubiłam sos z kurek, ale nigdy nie robiłam go w takiej postaci. To będzie mój pierwszy raz z tym przepisem. Jestem jednak przekonana, że będzie pysznie!

              Komentarz


              • Gotujemy gotujemy Teraz nawet z poradami bloga staram się gotować odpowiednie posiłki takie pod przygotowania do mojej ciąży

                Komentarz


                • Uwielbiam gotować i robię to w wolnej chwili.

                  __

                  Komentarz


                  • Codziennie gotuje dla swojej rodziny, nie zostawiłabym ich bez obiadu.

                    Komentarz


                    • Ja lubię gotować jeśli Wy tez to polecam zajrzeć na stronę znajdziecie tutaj mnóstwo fajnych przepisów. Łatwiejszych i trudniejszych. Ja niedawno odkryłam tą stronę jak szukałam przepisu na babkę świąteczną i teraz z niej korzystam bo jest super. Polecam zajrzeć wszystkim co uwielbiają piec i gotować.

                      Komentarz


                      • U mnie z gotowaniem raczej słabo.

                        Komentarz


                        • Pewnie,że gotuję a z resztą uwielbiam to robić.

                          __

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X