Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dieta 1000 kcal

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dieta 1000 kcal

    Czy ktoś z Was stosował? Myślicie, że jest skuteczna?

  • #2
    Owszem jest skuteczna ale jak możesz doczytać w sieci:
    - na przykład tutaj to nie daje Ci stuprocentowej pewności,że waga będzie się trzymała.
    Niestety ale dieta ta daje bardzo duży efekt jo jo. Szybko wrócisz do poprzedniej wagi. Szczególnie jeśli nie będziesz ćwiczyła i skupisz się jedynie na ograniczaniu swojego jedzenia.
    Może lepsza byłaby dieta nordycka? Nie daje takich natychmiastowych efektów ale jest znacznie zdrowsza.

    Komentarz


    • #3
      Ja mam wrażenie, że 1000 kalorii to trochę zbyt mało, aby móc prawidłowo funkcjonować. Najlepszy i najzdrowszy sposób, żeby schudnąć, to obliczyć ilość kalorii, jakiej potrzebujemy normalnie w ciągu doby i spożywać tak o 300-500 mniej. Wtedy organizm będzie brał brakującą energię z rezerw, a jednocześnie nie będzie to aż takie wyrzeczenia dla osoby odchudzającej się. Jeśli ktoś sam nie bardzo wie, ile kalorii potrzebuje i ni e potrafi tego obliczyć, to polecam wizytę u dietetyka. Dobry przyjmuje w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk w Warszawie. Sama tam czasem chodzę i jestem zadowolona. Tu jest do nich kontakt:

      Komentarz


      • #4
        Myślę, że lepiej po prostu odżywiać się zdrowo i regularnie.

        Komentarz


        • #5
          Dieta 1000 kalorii to zdecydowanie zbyt mało - odchudzanie najlepiej zacząć obniżając liczbę kalorii o 200-300 na dobę ale zmieniając ich źródło. Dużo warzyw i zdrowe jedzenie bogate w błonnik.

          Komentarz


          • #6
            Kornelia ma dużo racji. Nie jest tak ważne ile kalorii mniej przyjmujemy, tylko co dokładnie jemy.

            Komentarz


            • #7
              A czy zamawialiście sobie kiedyś jedzenie dzięki takiej aplikacji ? Z tego co wiem, to nie tylko pizze można tam zamawiać ale są jeszcze jakieś inne lokale, które dają takie dietetyczne jedzenie na wynos. Czy jednak wolicie sami sobie robić jedzenie będąc na diecie?

              Komentarz


              • #8
                Nie wierze w dietetyczną pizze, co niby ma być w niej dietetycznego? Najlepiej 50% warzyw 30% owoców i reszta na inne kaszy, mięsa i (zdrowe) sery.

                Komentarz


                • #9
                  re

                  chętnie bym zobaczył taką dietetyczną pizze!

                  Komentarz


                  • #10
                    Pizza

                    Jak dziewczyny będziecie się odchudzać to jak zobaczycie potem tę pizzę to oszalejecie. Ja nawet bez diety reaguje na pizze jak na coś najlepszego na świecie. W sumie ciekawe dlaczego wszyscy reagujemy tak na pizze!?

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie polecam takich diet, jest po nich ogromny efekt jojo. Lepiej ograniczyć spożycie kalorii o 200-300 mniej niż dzienne zapotrzebowanie i ćwiczyć. Chudnie się wolniej, ale stabilnie.

                      Komentarz


                      • #12
                        Też uważam ze taka dieta jest bez sensu. Można tylko nabawic sie efektu jojo.

                        Lepiej regularnie ćwiczyć i odzywiac sie zdrowo

                        Trzeba wszystko jeść, ale z umiarem.

                        Komentarz


                        • #13
                          Diety 1000kcal to rozwiązanie dobre tylko na krótką metę (potem jest efekt jojo), a przy tym bardzo niezdrowe dla organizmu.

                          Komentarz


                          • #14
                            Stanowczo odradzam, wyniszcza organizm, traci się dużo wody, a później kg wracają - bo trzeba zacząć jeść normalnie. Lepiej przeliczyć ile kcal powinnaś przyjmować, do tego dołączyć aktywność fizyczną i zrezygnować z pustych kcal. Pięć lekkich posiłków - lepiej mało a często, no i nie doprowadzać się do głodu, po organizm zacznie magazynować tkankę tłuszczową na "gorsze dni" czyli chwile głodu.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja też jestem przeciwna takim rygorystycznym dietom.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X