Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dieta 1000 kcal

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    1000 kcal to zdecydowanie za mało. Warto poszukać innej diety.

    Komentarz


    • #17
      To chyba za mało... Bez przesady.

      Komentarz


      • #18
        To zdecydowanie nie jest zdrowa dieta.

        Komentarz


        • #19
          A co sądzicie o tabletkach wspomagających odchudzanie? Sama jestem na diecie od czerwca i sporo już udało mi się schudnąć i z tym, że ostatnie waga dosłownie mi się zbuntowała i nie chce spadać . W związku z tym, tak się zastanawiam, czy nie sięgnąć po jakieś tabletki. Nawet znalazłam bardzo ciekawy ranking

          Komentarz


          • #20
            5 posiłków

            Jem 5 małych posiłków dziennie, to naprawdę działa

            Komentarz


            • #21
              Jest też coś takiego jak dieta owocowa. Podobno działa zbawiennie na organizm, ale chyba nie jest dla każdego. Ja sobie w każdym razie nie wyobrażam, że miałbym sobie dać radę przez tydzień, jedząc same owoce. No, ale skoro istnieją na świecie frutarianie (jeśli ktoś nie wie, czym jest , tu jest wyjaśnione), to najwyraźniej są tacy ludzie, dla których dieta owocowa jest wprost stworzona.

              Komentarz


              • #22
                Dieta mniej rystrykcyjna

                1000 kcal to zdecydowanie za mało. Lepiej zjadać więcej a przy tym ćwiczyć, wspomagać się naturalnymi suplementami jak Slimonade . W taki sposób można osiągnąć więcej niż na samej takiej niskokalorycznej diecie.

                Komentarz


                • #23
                  Ja polecam bardzo suplement therm line hydrofast. Ten suplement spala tkankę tłuszczową, niweluje zbędą wodę z organizmu. Dla mnie wielki plus dla olimpu za te tabletki.

                  Komentarz


                  • #24
                    Dla mnie taka dieta to za mało, mam wrażenie, że dorosły człowiek potrzebuje więcej kalorii.

                    Komentarz


                    • #25
                      ta dieta to głodówka i można sobie tylko zrobić krzywdę przez stosowanie jej...
                      --

                      Komentarz


                      • #26
                        mąka z amarantusa

                        Przy takiej restrykcyjnej diecie, której swoją drogą nie polecam, przydadzą Ci się jakieś niskokaloryczne zamienniki stsosowanych na co dzień produktów. Poczytaj sobie np o takiej roślinie jak , mąka z amarantusa może być dobrym zamiennikiem mąki pszennej.

                        Komentarz


                        • #27
                          Jeżeli chodzi o dietę to lepiej samemu o tym nie decydować, a zasięgnąć porady specjalisty. Ja sama musiałam/chciałam przejść na dietę i też w sumie przez to znalazłam catering z którego teraz korzystam. Jestem bardzo zadowolona, bo dania, które od nich dostaje idealnie zamykają się w odpowiedniej ilości kcal. a do tego są to naprawdę pyszne dania. no, ale to moja już opinia.

                          Komentarz


                          • #28
                            1000kcl to zdecydowanie za mało. Chyba, że ważysz 30 kg i masz 130 wzrostu.

                            Komentarz


                            • #29
                              Ja stosuje dietę 1000 kalorii. Faktycznie to dość wymagająca dieta ale warto, bo widzę efekty. Sama nie przygotowuję posiłków a korzystam z cateringu z Warszawy. Zamawiam dania z Pogotowia Kulinarnego - mają właśnie w ofercie dietę 1000 kalorii oraz inne diety kaloryczne i zdrowotne. To wygodne i szybkie rozwiązanie w kwestii zywienia. Jeśli jesteście zainteresowani dietą pudełkową zerknijcie na ich stronę.

                              Komentarz


                              • #30
                                Dzięki wielkie za super porady

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X