Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dieta 1000 kcal

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    NhĂ* cung cẼp nĂ*y dịch v᝼ chu đáo

    Ship hĂ*ng đúng hấn

    Komentarz


    • #32
      Nie jest to dobra dieta moim zdaniem, lepiej spróbować czegoś innego.

      Komentarz


      • #33

        Komentarz


        • #34
          Odpuść sobie takie diety, to nienaturalne, żeby człowiek się tak odżywiał..

          Poczytaj sobie o karboksyterapii, może to Cię bardziej przekona:

          Komentarz


          • #35
            Nie jestem pewien czy taka dieta jest zdrowa dla organizmu.

            Komentarz


            • #36
              Nie warto stosować aż tak inwazyjnych diet. Odbije się to na waszym zdrowiu.

              Komentarz


              • #37
                Przede wszystkim trzeba zmienić sposób żywienia. Więcej na ten temat znajdziecie na

                Komentarz


                • #38
                  Dzięki wielkie za wszystkie porady Z cała pewnością mi się przydadzą

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja na własną rękę bym się nie odchudzała, lepiej skonsultować to z dietetykiem. Spotkałam się w tamtym tygodniu z koleżanką ze studiów. Nie widziałyśmy się chyba 2 lata i omal jej nie poznałam. Schudła z 10 kilogramów i wyglądała super. Zdradziła mi, że w tamtym roku była na diecie, którą przygotował jej ten dietetyk . Jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że ja sama też skorzystam.

                    Komentarz


                    • #40
                      Ja takie diety uważam za zbyt drastyczne, prowadzą one tylko do efektu jojo. Lepiej odżywiać się zdrowo, ćwiczyć albo uprawiać jakąś aktywność fizyczna i ewentualnie wspomagać się naturalnymi suplementami jeśli ktoś nie lubi ich w postaci ziół do picia

                      Komentarz


                      • #41
                        Nie polecam takiej diety, chyba że na krótki okres czasu i jako forma detoksu. Na dłuższa metę taka dieta jest bardzo niezdrowa moim zdaniem. Polecam za to raz na jakiś czas diety sokowe. Ostatnio spróbowana przeze mnie dieta tego typu wzmocniła mój organizm. Polecam poczytać: . Oczywiście dieta taka nie odchudzi nas, ale ma dobry wpływ na organizm i jeżeli zdecydowaliśmy się na uprawianie sportu żeby schudnąć to jest moim zdaniem dobrą opcją.

                        Komentarz


                        • #42
                          Ja stosuję dietę 1000kcal dzięki cateringowi dietetycznemu i myślę, że to skuteczny sposób na utratę paru kilogramów, choć początek żywienia z tak małą porcją kalorii był trudny. Na szczęście ciekawie komponowane potrawy wynagradzają wszystko dając się rozkoszować jedzeniem pomimo diety.

                          Komentarz


                          • #43
                            1000kcal to ja zjadam na obiad, a nie samą zupą człowiek żyje

                            Komentarz


                            • #44
                              A jest ona bezpieczna?

                              __

                              Komentarz


                              • #45
                                1000 kcal to nie dieta tylko głodzenie się... Nie można jeść tak mało, bo metabolizm już zupełnie się spowolni. Jeśli nie znasz się na diecie, to najlepiej iść do dietetyka, a jeśli chcesz samodzielnie odchudzać się, to proponuję na początek odstawić słodycze, śmieciowe jedzenie i napoje gazowane. Potem zastapić biały chleb razowym, śmietanę jogurtem itd. Czyli kaloryczne pokarmy lżejszymi. Wypróbuj przepisy ze strony Są lekkie, zdrowe i smaczne, a przy tym sycące.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X