Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Hm, to wszystko w sumie zależy... A może zrobiłbyś to tak bardzo niekonwencjonalnie, na przykład kup sobie ze strony zaproszenie ślubne i wsadź Twojej wybrance do prezentu. Jak zapyta na czyje wesele to wtedy powiedz że na wasze i wtedy się jej oświadczysz. Czy uważasz że to dobry pomysł? Bo moim zdaniem świetny

    Komentarz


    • #62
      Zamieszczone przez milenka Zobacz posta
      Witam. Jakie macie pomys�y na gwiazdk�? Ja zastanawiam si� czy nie sprawi� dla swojego m�a jednego z takich scyzoryk�w : . My�licie, �e to fajny pomys� na prezent?
      GĆ°ĆĄng chiáşżu háş*u Android cĂł thᝃ được ĂĄp d᝼ng cho bẼt káťł xe Ă´ tĂ´ riĂŞng. Google Map chuyᝃn hướng với mấng 3G sáş˝ lĂ* người bấn thân nhẼt cᝧa bấn trĂŞn đường. , cĂĄc tĂ*nh năng cᝧa mĂĄy ảnh phĂ*a trước 1080p vĂ* camera quay lấi D1 đảm bảo mọi chi tiáşżt được ghi lấi vĂ* cung cẼp đầy đủ báşąng chᝊng xung đột. NgoĂ*i ra, hệ điᝁu hĂ*nh Android 4.4 cung cẼp khả năng tĂ*ch hᝣp dễ dĂ*ng cĂĄc phần mᝁm mới, lĂ*m cho thiáşżt bị trở nĂŞn thĂ´ng minh trong khi lĂĄi xe.

      Một thiáşżt bị định vị gắn cĂ*o xe nhĆ°:
      • Dịch v᝼ Theo dĂľi GPS

      Sáť* d᝼ng mấng Wi-Fi hoạc 3G, bấn cĂł thᝃ sáť* d᝼ng dịch v᝼ Theo dĂľi miễn phĂ* GPS
      • Điᝁu hướng cᝧa Google Map

      Với mĂ´ đun GPS tĂ*ch hᝣp sáşľn, bấn cĂł thᝃ dễ dĂ*ng sáť* d᝼ng điᝁu hướng bản đồ cᝧa Google theo mấng 3G / Wi-Fi vĂ* tải xuống bản đồ địa phĆ°ĆĄng APP.
      • Đêm xem tuyệt vời

      Tầm nhĂŹn ban đêm cho clip nội thẼt vĂ* cĂĄc mĹŠi chĂ*ch ngᝍa
      • KhĂ´ng rảnh tay Bluetooth

      JC600 cho phĂŠp bấn nháş*n cuộc gọi mĂ* khĂ´ng cần phải khoe với điện thoấi di động.
      • Ghi hĂŹnh 1080p

      Chipset hiệu suất cao MTK đảm bảo chất lượng ghi âm tuyệt vời 1080p.
      • MĂ*n hĂŹnh IPS 5 Inch



      MĂ*n hĂŹnh lớn cho phĂŠp xem trước nhᝯng gĂŹ đang được ghi lấi
      Sự bảo đẩm về sản phẩm thiết bị định vị ô tô

      TẼt cả cĂĄc sản phẊm đã được kiᝃm tra chẼt lưᝣng nghiĂŞm ngạt trong nhĂ* trước khi đóng gĂłi.

      TẼt cả cĂĄc sản phẊm đã được đóng gĂłi trước khi váş*n chuyᝃn.

      Một năm bảo hĂ*nh được cung cẼp cho tẼt cả cĂĄc mĂ´ hĂŹnh. ChĂşng tĂ´i sáş˝ chịu chi phĂ* bảo trĂŹ trong thời gian bảo hĂ*nh

      Saovietjsc luĂ´n cáş*p nháş*t nhᝯng thĂ´ng tin mới nhẼt vᝁ cĂĄc thiáşżt bị định vị Ă´ tĂ´ vĂ* cĂĄc loấi camera hĂ*nh trĂŹnh Ă´ tĂ´

      CHI TIáşžT:


      Komentarz


      • #63
        Witam! Moim zdaniem jest to super pomysł!

        _____________________

        Komentarz


        • #64
          Może poza tego typu prezentem, podarujesz mu również coś, czego się nie spodziewa? Ja, najprawdopodobniej zdecyduję się na nagranie od św. Mikołaja, które można zamówić na - jestem pewna, że ucieszy się z niego jak dziecko (swoją drogą, dla dzieci również jet to cudowny podarunek)!

          Komentarz


          • #65
            Ja swego czasu bardzo chciałam dostać na gwiazdkę tą oto suszarkę do włosów: . Ale z tego co wiem, to mój partner ma już dla mnie co innego, więc chyba będę sobie musiała sama ją kupić... Ech, a naprawdę bardzo ją chciałam i wciąż potrzebuje

            Komentarz


            • #66
              A może taka byłaby ok? Mają bardzo szeroki asortyment i warto tam sobie poszukać jakichś ciekawych ofert na prezenty

              Komentarz


              • #67
                Ja juz nie moge sie doczakac Wigilii ;D Jestem bardzo ciekawa co dostane od najblizszych pod choinke mam juz nawet swoje typy. Ale chcialabym tez zobaczyc reakcje rodziców na prezent. Planuje im kupic zestaw sztućców od pare razy juz o tym wspominali

                Komentarz


                • #68
                  Ja też uwielbiam wigilię, piękny moment to jest!

                  Komentarz


                  • #69
                    Zawsze mam problem z wyborem odpowiedniego prezentu.

                    Komentarz


                    • #70
                      Ja w tym roku chciałam wszystko dopiąć na ostatni guzik przed świętami. Z tego względu poszukiwania idealnych prezentów zaczęłam wcześniej. Szukałam wśród kosmetyków, biżuterii, zabawek i wielu innych. Na szczęście trafiłam na . Dzięki temu wiem, że dzieciaki w naszej rodzinie na święta będą zadowolone!

                      Komentarz


                      • #71
                        Ja swojemu mężowi kupiłam nowe okulary przeciwsłoneczne w salonie optycznym Rzeszów , mam nadzieję, że będą pasowały i trafią w jego gust. Z roku na rok coraz trudniej kupić jakiś unikalny prezent, wasze propozycje również wyglądają bardzo sensownie.

                        Komentarz


                        • #72
                          Ja na gwiazdkę swoim bliskim daje karty podarunkowe do ulubionych sklepów. Kupią sobie to, co będzie im potrzebne. Przynajmniej unikne nietrafionych prezentów.

                          Komentarz


                          • #73
                            Ja dostałem taką karte do Zary w tym roku

                            Komentarz


                            • #74
                              No i co znaleźliście pod choinką w tym roku?

                              Komentarz


                              • #75
                                A może jakieś fajne ubranka? Popatrzcie sobie np. tutaj i wybierzcie coś według własnego gustu

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X