Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Ja na ostatnią gwiazdkę dostałam zestaw sztućców od moich rodziców. Fajnie trafili z prezentem bo akurat wporwadzalismy sie do nowego mieszkania wiec wszystko co praktyczne uznalismy za swietny prezent. Wybrali klasyczny zestaw z marki

    Komentarz


    • #47
      Ja prezentów zawsze szukam w portalu i zawsze udaje się coś trafić.

      ______________________________________
      Portal a na nim

      Komentarz


      • #48
        Jeśli chce się wymyślić coś fajnego i oryginalnego to już można zacząć się zastanawiać. Ja wpadłam na taki pomysł, żeby dla siostry wykupić , bo lubi robić zdjęcia i kocha miasto Kraka. To na pewno ją ucieszy. Muszę się tylko zorientować w cenach i terminach.

        Komentarz


        • #49
          A czy byłyby dobre? W sumie to na święta planuję takie kupić, bo nie mam żadnego pomysłu, co mogę bliskim kupić. Moja fantazja w tym zakresie nie jest niestety ułańska a nie chcę też kupić coś, z czego nie będzie żadnego pożytku. A taki fotokalendarz to całkiem fajna sprawa.

          Komentarz


          • #50
            Ja zawsze wypytuje bliskich, co aktualnie potrzebują, dzięki temu wiem, że prezenty są zawsze trafione

            Komentarz


            • #51
              Moim zdaniem mocne i stylowe rozwiązania z sprawdzi się perfekcyjnie i na pewno sie spodoba.

              Komentarz


              • #52
                Prezenty na gwiazdkę

                Ja też już zaczynam się rozglądać za prezentami i ozdobami świątecznymi. Nie lubię zostawiać tego na ostatnią chwilę. Przedświąteczna nerwówka i tak jest wystarczająco duża. Ostatnio znalazłam fajną hurtownię z dekoracjami świątecznymi. Wybrałam już kilka fajnych lampek do salonu. Sami sprawdźcie na stronie .

                Komentarz


                • #53
                  ja daję pieniądze - każdy kupuje to co uważa...
                  ______________________________________

                  Komentarz


                  • #54
                    A ja za bardzo się nie wysilam i ogarniam to, co mi najbardziej odpowiada. W tym roku będą u mnie dominowały . Zamawiam takie zarówno dla młodszych jak i starszych pokoleń.

                    Komentarz


                    • #55
                      Zależy dla kogo szykujemy ten prezent. Zdaje mi się, że najłatwiej kupować prezenty dla dzieci, które przyjmują zabawki w każdej postaci. Fajną opcją są , mi bardzo przypadł do gustu Tygrysek z Kubusia Puchatka:

                      Komentarz


                      • #56
                        Prezenty na święta

                        U nas najprawdopodobniej będzie większy zakup w postaci laptopa dla dzieci, bo nadal wiszą na naszym. Na razie oglądam różne oferty jak ta ale nie nastawiam się na konkretną markę.

                        Komentarz


                        • #57
                          Moim zdaniem taki prezent to super pomysł!

                          Komentarz


                          • #58
                            LĆ°u lấi tĂ* vᝁ tĂŹm hiᝃu mới được

                            Komentarz


                            • #59
                              Właśnie nadchodzi ten przykry okres kiedy musimy podejmować decyzje i niepotrzebnie wydawać pieniądze :P.


                              ____________

                              Komentarz


                              • #60
                                depilator

                                Hej, ja polecam zakup depilatora laserowego, sami zobaczcie ile ma korzyści dzięki niemu osiągniesz mega gładkie nogi i nie tylko

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X