Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty na gwiazdkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Proponuję zaprosić go na czekoladowe fondue (nie od dzisiaj wiadomo, że faceci są strasznymi łasuchami na słodycze), koszt: 49 zł. (dla dwojga) lub 79 zł. (dla czworga), albo na Tajską kuchnię dla dwojga - koszt 99 zł. (w Warszawie). Myślę, że stosunkowo niewielkim kosztem zrobisz mu oryginalny prezent.
    Ostatnio edytowany przez krolsniegu; 11.10.2016, 00:37.

    Komentarz


    • #32
      Może i do Świąt jeszcze daleko ale ja nie lubię zostawiać zakupów prezentowych na ostatnią chwilę. Już w listopadzie kupuję choinkowe upominki dla najbliższych. A najchętniej - zamawiam przez Internet. Dla mojej siostrzenicy chciałabym w tym roku wybrać coś z gadżetów szkolnych. Fajne widziałam w sklepie Brytyjka.pl. To nastolatka więc myślę, że przyda jej się taki modny dodatek, którym wzbudzi zazdrość wśród koleżanek

      Komentarz


      • #33
        Ja też juz zaczynam kupować prezenty dla najbliższych. Dla taty na pewno będzie to woda po goleniu . Mamie myślę, że jakiś perfum kupię i nie wiem jeszcze co z siostrą. Może jakiś ciuszek

        Komentarz


        • #34
          Z dzieciakami nie ma problemu, aby na święta kupić trafiony podarek.. Kupujesz i po sprawie. Kurier przyniesie za kilka dni. Dla dorosłych? Trudniej dobrać nutę zapachową perfum, ulubione książki czy muzykę...

          Komentarz


          • #35
            Ja tam uważam, że perfumy to może być bardzo fajny prezent. No ale to trzeba też uważać. Niektórzy mają swój unikalny gust oraz wykształocny własny zapach. Trzeba dobrze wiedzieć co lubi druga osoba. Szkoda by było wydać pieniądze na perfumy dla kogoś kto nie będzie ich nawet używał. Tutaj trzeba uważac pomimo, że jest to dość unikalny prezent.

            Komentarz


            • #36
              Tylko możesz nie trafić z zapachem. Perfumy to śliski temat.

              Komentarz


              • #37
                W sumie racja. No to może bon do drogerii?

                Komentarz


                • #38
                  Dla dzieci już mam po kupione prezenty jednak dla męża wciąż nie mam pomysłu, może Wy coś podpowiecie?

                  Komentarz


                  • #39
                    Dla dzieciaków warto szukać zabawek w sklepach internetowych. Tutaj sobie poczytajcie , dlaczego to wygodniejsza forma zakupów.

                    Komentarz


                    • #40
                      Teraz wielkimi krokami zbliza się wielkanoc, więc pora również pomyśleć o prezentach Dla kobiet bardzo polecam różne akcesoria cukiernicze, które pomogą w codziennych wypiekach, dużo ciekawych informacji na ten temat możecie zdobyć na blogu

                      Komentarz


                      • #41
                        Od siebie polecam jeszcze celować w zainteresowania i hobby danej osoby Np. żona najczęściej kupuje mi coś związane z myślistwem np. .

                        Komentarz


                        • #42
                          Teraz co prawda nie na święta, ale na inne okazje można kupić mężczyźnie w prezencie . Na nadchodzący sezon na pewno się przydadzą, tym bardziej, że są eleganckie i bardzo dobrej jakości.

                          Komentarz


                          • #43
                            Wielkanoc coraz bliżej, pora pomyśleć właśnie o prezentach Bardzo fajne oferuje , bo to własnie kawa jest bardzo fajnym prezentem, lub dodatkiem do czegoś większego

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja swojej siostrze na urodziny zawsze kupuje ubrania. Nie jest to typowy prezent tak jak perfumy czy książka, a jednak zawsze bardzo ją cieszy. Polecam ten butik . Można tam znaleźć dobrej jakości ubrania na każdą okazję.

                              Komentarz


                              • #45
                                Ja niedawno odkryłam świetny sklep z perfumami i teraz kupuję tam prezenty bliskim Moja siostra dostanie na urodziny ode mnie . Wiem, ze lubi te perfumy, więc z prezentu na pewno się ucieszy

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X