Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla męża

    Ostatnio usilnie szukam prezentu dla męża na gwiazdkę i wyczytałam, że zegarek byłby spoko pomysłem, co o tym sądzicie?

  • #2
    To Twój mąż i Ty powinnaś wiedzieć najlepiej, jaki prezent sprawiłby mu przyjemność. Nie ma uniwersalnych podarków, które spodobają się każdemu. Jeżeli sądzisz, że taki zegarek to coś, co mu się marzy, to go kup. My nie robimy sobie w tym roku żadnych prezentów, bo odkładamy każdy grosz na wybudowanie domu, a naszym głównym zajęciem jest zaglądanie na . Święta będą być może skromne, ale my za to będziemy bliżsi spełnienia naszego marzenia

    Komentarz


    • #3
      Nikt z forumowiczów nie za gustu męża, Twojego męża z nietrafionym prezentem będziesz Ty się borykać.

      Komentarz


      • #4
        Jaki by nie był mąż będzie się cieszył

        Komentarz


        • #5
          Ja bym się cieszył chociażby ze skarpetek...

          Komentarz


          • #6
            A może spodobałaby mu się zabawna koszulka? Tutaj jest dość spory wybór fajnych koszulek: Na pewno bez problemu wybierzesz coś w guście swojej kobietki
            Mogę dodać również , że sklep jest sprawdzony. Robiłam tam zakupy już wiele razy i wszystko było w jak najlepszym porządku tak więc polecam !

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez kowalik Zobacz posta
              Ja bym się cieszył chociażby ze skarpetek...
              Naprawdę? Myślałam, że faceci mają już dość prezentów takich jak skarpetki

              Komentarz


              • #8
                Ja polecę sklep możesz w nim znaleźć bardzo duży wybór etui na okulary. Są naprawdę oryginalne i bardzo dobrze wykonane. Jeśli nie nosi okularów, to na przeciwsłoneczne czy do samochodu będzie to idealny prezent

                Komentarz


                • #9
                  Kup młotek, niech wybije sobie prezent z głowy

                  Komentarz


                  • #10
                    wg to dobry pomysł

                    Komentarz


                    • #11
                      Nigdy nie zrozumiem, jak można być z kimś w związku, w tak poważnym związku, jakim jest małżeństwo i nie znać Jego potrzeb, marzeń, upodobań... Nikt na forum Ci dobrze nie doradzi, to nie my znamy Twojego męża, Ty Go powinnaś znać, ale widać, że jednak nie znasz zbyt dobrze...

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez kobyleski.jan Zobacz posta
                        Kup młotek, niech wybije sobie prezent z głowy
                        haha dobre
                        Ostatnio edytowany przez aniela; 11.02.2014, 13:53.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez brzoskwinia Zobacz posta
                          Naprawdę? Myślałam, że faceci mają już dość prezentów takich jak skarpetki
                          Myślę że faceci myślą o tym całkiem inaczej niż myślisz No i oczywiście każdy ma inne upodobania. Ja tam wolę mniej praktyczne prezenty, ale cieszył bym się z każdego prezentu.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja jestem facetem i tak naprawdę mężczyźnie potrzebna jest żona i miłe dni bez kłótni

                            Komentarz


                            • #15
                              Wiem, co chciałby dostać mój mężczyzna, ale nie ma raczej uniwersalnych podarunków, które przypadną do gustu każdemu bez wyjątku. W moim przypadku wystarczy jego ulubiona i butelka dobrego wina wypita do zrobionej przeze mnie kolacji. Ale co chce dostać Twój mąż - to już musisz wiedzieć sama.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X