Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Kolejny taki temat? Dziwne. No ale może kubek na prezent?

    Komentarz


    • #17
      re

      Z czego każdy facet będzie zadowolony? Np. z tego - Wiesz, to ty jednak znasz swojego faceta najlepiej. Prezent powinien być przede wszystkim niesamowity. Jedynie wtedy będzie miał większy sens ;-)

      Komentarz


      • #18
        Kup mu jakieś meble z metalu i będzie szczęśliwy. Jak przykładowo stolik z metalu pod lapka ^^

        Komentarz


        • #19
          ja od żony w tym roku dostałem weekendowy kurs windsurfingu polecam wszystkim lubiącym aktywnie spędzać czas

          Komentarz


          • #20
            Ja polecam coś z bizuterii np wydaje mi się bardzo dobrym rozwiązaniem. Zozo to bardzo markowy sklep z biżuterią największych gwiazd więc coś takiego napewno się spodoba : )
            Ostatnio edytowany przez gyros; 09.12.2016, 13:39.

            Komentarz


            • #21
              a ja się zgadzam, że akurat mężą powinno się znać - ja czaję pytanie zadane np na forum wędkarskim, bo mąż jest zapaleńcem i nei wiesz, jaką mu wybrać wędkę, ale że tak zupełnie z czapy nic?
              ja swoją żonę znam, kupuję jej książki, bo wiem, ze je kocha, a pomysłów szukam tutaj:

              Komentarz


              • #22
                Znajoma zafundowała ostatnio swojemu mężowi i choć sama nie zdecydowałabym się na aż tak drogi prezent, myślę, że czasami warto spełniać marzenia innych, a wiem, że jej mąż miał na punkcie tej części ciała spory kompleks.

                Komentarz


                • #23
                  Ja ze swoim facetem robimy sobie bardzo praktyczne prezenty. Ostatnio na święta kupiłam mu zimowe buty timberland. Jest z nich bardzo zadowolony i wygląda w nich świetnie. Tutaj zamieszczam odnośnik do stronki z której zamawiałam . Ja uważam, że praktyczne prezent są zdecydowanie lepsze bo takie zwykłe dla śmiechu to się szybko nudzą i nic z nich nie ma.

                  Komentarz


                  • #24
                    tak swoją drogą to buty z Timberlanda są super ja swojemu kupiłam jednak zegarek, dość prosty prezent, ale naprawde przydatny.

                    Komentarz


                    • #25
                      to może wspólna podróż np do barcelony, to dobry pomysł: - bilety mozna kupić za jakieś 100zł w jedną stronę, nocleg za 50zł o miły wypad zaliczony

                      Komentarz


                      • #26
                        Pomysł znakomity, ale dosyć kosztowny

                        Komentarz


                        • #27
                          Zgodzę się, że zegarek to może nie jest najbardziej oryginalny pomysł na prezent, jednak bardzo praktyczny i nie znam osoby, która by się z zegarka nie ucieszyła. Tym bardziej nie znam takiego mężczyzny.... Ostatnio znajomi kupili sobie takie specjalistyczne firmy TomTom i muszę przyznać, że zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Nie dość, że mają mnóstwo funkcji, to jeszcze super wyglądają!

                          Komentarz


                          • #28
                            A ciekawa jestem, co myślicie o . Ostatnio zamówiłam tam mojemu chłopakowi perfumy wzorowane na jego ulubionym zapachu Euphoria Calvina Kleina i nawet nie widział większej różnicy. Nawet ich trwałość okazała się zaskakująco dobra, a cena naprawdę bardzo atrakcyjna.

                            Komentarz


                            • #29
                              Sport

                              Sport to zdrowie, więc postawiłbym na właśnie sportowy prezent - może coś do biegania albo nordic walking? Zresztą warto pooglądać oferty różnych sklepów np.

                              Komentarz


                              • #30
                                świetne pomysły na prewno coś wybiorę




                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X