Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla męża

    Myślicie, że koszulka będzie mu się podobała? Chciałabym mu sprawić coś praktycznego i jednocześnie ładnego i dlatego zastanawiam się nad taką koszulką CO Wy na to?>

  • #2
    bardzo ładne koszulki. Ja przeważnie kupuje jakieś kosmetyki, kremy itp itd... ostatnio dostał ode mnie i było bardzo śmiesznie

    Komentarz


    • #3
      Ty powinnas wiedziec najlepiej co mu sie podoba, bo mi tam sie podoba

      Komentarz


      • #4
        Bardzo fajne i ciekawe koszulki ale już sam wybór konkretnej zależy do Ciebie my nie znamy preferencji Twojego mężczyzny : P










        __________________________________________________ _____________
        Lasery medyczne Sprawdź!
        Ostatnio edytowany przez K.malarz; 22.11.2013, 18:21.

        Komentarz


        • #5
          Taka koszulka jest jak najbardziej ok, ale czy spodoba się Twojemu mężowi - to już wiedzieć musisz sama

          Komentarz


          • #6
            I co spodobał się prezent mężowi ?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez milenka Zobacz posta
              Myślicie, że koszulka będzie mu się podobała? Chciałabym mu sprawić coś praktycznego i jednocześnie ładnego i dlatego zastanawiam się nad taką koszulką CO Wy na to?>
              Dla męża to lepsza koszulka tego typu
              I dla ścisłości dodam, ze to nie on powinien ją nosić :]

              Komentarz


              • #8
                Taki prezent to można sprawdić ukochanemu np. na rocznicę, natomiast na urodziny/ imienieny itp. powinien według mnie dostać "coś dla niego". Koszulki są fajnym pomysłem na prezent. Ja czasami kupuję kosmetyki (zależy od faceta, czy lubi), poza tym można dokupić coś śmiesznego, lub związanego z jego hobby.

                Komentarz


                • #9
                  Może nie koszula to trochę oklepane jak skarpetki. Jakiś gadżet jak tablet, albo może golarka czy kosmetyk.

                  Komentarz


                  • #10
                    Niby oklepane, ale z drugiej strony... co ma mu kupić? ? Pianino? Czy może Kilof?

                    Komentarz


                    • #11
                      Koszula ładna. Jednak to zawsze lepsze niż skarpetki;p

                      Komentarz


                      • #12
                        Koszula wydaje się całkiem niezła, ale niestety koszule mają to do siebie, że czasem po założeniu jej zwyczajnie źle leży na danej osobie, mimo, że na zdjęciu wyglądała super.
                        Dlatego moim zdaniem bardziej bezpiecznym prezentem jest modny męski zapach taki jak np. ten
                        Ostatnio edytowany przez dentyst; 12.11.2013, 11:49.

                        Komentarz


                        • #13
                          Kilof to w sumie można by się zastanowić, no i taczka do kompletu

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez JayZ Zobacz posta
                            Niby oklepane, ale z drugiej strony... co ma mu kupić? kocioł gazowy wiszący? Pianino? Czy może Kilof?
                            Dobre, dobre

                            Komentarz


                            • #15
                              fajne nadruki, lepsza taka koszulka niż kolejny nietrafiony prezent

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X