Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Jak sobie machnę markerem po koszulce to mam nie dość ze za darmo to jeszcze niepowtarzalną wzór-koszulkę

    Komentarz


    • #17
      Mi jeszcze spodobały się miłosne koszulki tutaj: i zastanawiam się nad takim prezentem na walentynki jednak tak sobie myślę, czy nie byłby to trochę ,,babski " prezent
      Myślicie, że wzór z serduszkiem (oczywiście nie takim jaskrawym) dla faceta będzie ok? Czy lepiej też sobie odpuścić?

      Komentarz


      • #18
        W Chłopaki nie Płaczą Grucha dostał sweterek z gruszką i jak się cieszył

        Komentarz


        • #19
          koszulka, perfumy
          wieczór w kinie, teatrze
          Ostatnio edytowany przez ciastko; 12.02.2014, 13:26.

          Komentarz


          • #20
            Hehe... w zeszłym roku żona dała mi na prezent wiertarkę Celmy, poważnie ;-)
            Tylko my po prostu byliśmy na etapie remontu, i chyba żaden inny prezent w tym momencie nie miałby większego sensu ;-)

            Komentarz


            • #21
              Bardzo fajna, ale to Ty znasz meża i powinnaś wiedzieć co lubi

              Komentarz


              • #22
                Dokładnie tak. Zawsze dziwią mnie ludzie, którzy pytają o zdanie obce osoby na forum. Przecież my nie znamy Twojego męża i nie wiemy, czego mu potrzeba.

                Komentarz


                • #23
                  Jak się nie ma pomysłu na prezent, to najlepiej kupić książkę

                  Komentarz


                  • #24
                    No ja jeszcze zastanawiałam się dla męża nad taką czapeczką: - widzę tutaj, że jest na nie aktualnie promocja tak więc nie wykluczam ,że zamówię jedną z nich .Fakt, że jeszcze nie sezon ale wydaje mi się, że ten styl nie wyjdzie szybko z mody.
                    Niemniej poczucie humoru wskazane
                    Świetna jest na przykład ta:

                    Komentarz


                    • #25
                      Jeszcze fajnym pomysłem na prezent są bez wątpienia takie - podarowaliśmy ostatnio razem z żoną taki prezent dla znajomych na parapetówkę i byli z niego bardzo zadowoleni
                      Pozdrawiam !

                      Komentarz


                      • #26
                        Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów. Kup coś, co się przyda.:-)
                        Ostatnio edytowany przez cebulskaka; 22.04.2014, 13:03.

                        Komentarz


                        • #27
                          a może jakis zegarek?

                          Komentarz


                          • #28
                            Pierwsze co przyszło mi do głowy, to właśnie zegarek Myślę, że każdy facet ucieszyłby się z porządnego zegarka
                            Ostatnio edytowany przez estrycoo; 09.05.2014, 18:13.

                            Komentarz


                            • #29
                              Zegarek to rzeczywiście bardzo fajny pomysł. daje nam dziś wiele możliwości w tym względzie, wśród wielu modeli dostępnych na rynku, można więc znaleźć taki, który wpisze się w gust partnera.

                              Komentarz


                              • #30
                                A ja osobiście bym zaproponował mężowi ciepłe dobrej marki jaką jest wola.pl
                                Polecam, ja ze swoich byłem zadowolony ^^

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X