Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Książki rzeczywiście sprawdzają się niemal zawsze

    Komentarz


    • #47
      Mój facet, dostał ostatnio od swojej siostry takie słuchawki bezprzewodowe które spełniają swoją rolę. Ma je do podróżowania, ponieważ zmusza go do tego praca. Nie wiszą mu nigdzie żadne kabelki, które nas drażnią. Jest bardzo zadowolony. Być może jest to również dobry pomysł na prezent dla Waszych mężów

      Komentarz


      • #48
        Takie słuchawki to bardziej przydałyby się aktualnie mi

        Komentarz


        • #49
          Słuchawki to fajny pomysł. Mojemu mężowy sprawiłam ostatnio prezent bardzo praktyczny, a konkretnie szafę narzędziową . Często spędza czas w warsztacie coś tam tworząc, a teraz przynajmniej będzie miał porządek "w narzędziach".

          Komentarz


          • #50
            Jeżeli komuś się coś takiego przyda, to czemu by nie?

            Komentarz


            • #51
              Myślę, że powinnaś wiedzieć czy mu się spodoba. W końcu wiesz najlepiej

              Komentarz


              • #52
                A na jaką to okazję? Nie wiem czy z koszuli będzie zadowolony... może coś takiego? Taki butelkowiec z jakimiś super winami? Jeśli jest smakoszem wina to na pewno będzie zadowolony

                Komentarz


                • #53
                  Wszystko z procentami jest wskazane na prezent.

                  Komentarz


                  • #54
                    Zamieszczone przez JayZ Zobacz posta
                    Niby oklepane, ale z drugiej strony... co ma mu kupić? kocioł gazowy wiszący? Pianino? Czy może Kilof?
                    jak nie chcesz nic oklepanego to polecam cos w stylu nowoczesnych obrazów, tutaj macie kilka ciekawych

                    Komentarz


                    • #55
                      Myślę, że mąż by się ucieszył z . To bardzo praktyczny i elegancki prezent.

                      Komentarz


                      • #56
                        Też uważam, że to dobry pomysł. Tym bardziej, że sama mam buty z Wojasa i wiem, że są dobrej jakości.

                        Komentarz


                        • #57
                          Mężczyźni to nieźli gadżeciarze oraz nad takim własnie prezentem zastanowiłabym się najbardziej. Mój jest o wiele bardziej zadowolony z czegoś praktycznego, z jakiegoś fajnego sprzętu niż na przykład z kwiatka czy bomboniery ( takie rzeczy zachowajmy dla kobiet...).
                          Zerknijcie sobie do sklepu rtv Euro agd:


                          Obecnie jest tam bardzo dobra poświąteczna wyprzedaż tak wiec wiele rzeczy możecie kupić o wiele taniej. Facet na pewno będzie zadowolony z jakiegoś fajnego sprzętu.

                          Komentarz


                          • #58
                            Ja uważam, że każdy mężczyzna cieszyłby się z jakiś preparatów do golenia - kremu, pianki, coś w tym stylu. Na tej stronie takie rzeczy znajdziesz Spodoba mu się, zobaczysz.

                            Komentarz


                            • #59
                              re

                              Koszula to idealny pomysł. Przynajmniej w moim wypadku zawsze jestem zadowolony.

                              Komentarz


                              • #60
                                A może jakieś takie ? Co o tym myślicie? Mi się to wydaje dość ciekawą propozycją

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X