Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla męża

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Książkę dobrą mu kup To zawsze jest odpowiedni prezent - na każdą okazję Tu jest np. warta uwagi

    Komentarz


    • #77
      O ile lubi czytać :P Jeśli nie to może zakup jakiś film

      Komentarz


      • #78
        myśle ze powinna mu sie podobać




        Komentarz


        • #79
          re

          To w zależności od tego, jakie motywy lubi, ale zakładam, że coś takiego każdemu gościowi się spodoba - Zresztą - koszulki powinny być takie, żeby ktoś chciał je nosić. Po prostu.

          Komentarz


          • #80
            Są dwa wyjścia - albo kupić to czym mąż się interesuje (wędkarz, majsterkowicz, gracz, działkowiec)
            albo kupić to co aktualnie będzie mężowi potrzebne .
            Ja miałam dobrze, bo obydwa te warunki zostały spełnione: mąż podróżnik, i stara walizka się popsuła, więc wiadomo, że mój prezent to walizka travelite -

            Komentarz


            • #81
              zdrowa woda

              mój mąż ma bzika na punkcie zdrowego trybu życia (ćwiczy na siłowni, biega, zdrowo sie odżywia) i tak pomyślałam że kupie coś z czego on będzie zadowolony, ale i cała rodzina będziemogła korzystać i będzie zadowolona. I wpadłam na pomysł zakupu i montażu stacji do . Mąż był pozytywnie zaskoczony i z biegiem czasu dochodzę do wniosku że to był chyba najlepszy prezent

              Komentarz


              • #82
                jakiego drona kupić?

                A co myślicie o tym żeby w ramach takiego trochę droższego prezentu kupić mężowi drona? Nie wiem tylko jaki model wybrać, czytałam poradnik ale może polecicie jakiś konkretny model?

                Komentarz


                • #83
                  ja nie lubie na święta kupować nie wiadomo jak drogich prezentów, to ma być czas przede wszystkim dla rodziny. Dlatego pod choinką mój kochany znajdzie nową płytę lubionego zespołu, elegancką koszulę i książki, które zamówiłam w . Mam nadzieje że się ucieszy a prezenty nie staną sie najważniejszym elementem świąt

                  Komentarz


                  • #84
                    Zależy czym się interesuje...

                    Komentarz


                    • #85
                      Moja żona ostatnio zapytała mnie, co bym chciał dostać pod choinkę. Odpowiedziałem jej, że mam ochotę na coś mało praktycznego. Była bardzo zdziwiona taką odpowiedzią, bo dotąd prosiłem o praktyczne prezenty niespodzianki w stylu koszula, sweter, kosmetyki itp.

                      Komentarz


                      • #86
                        hmm mało praktycznego czyli pewnie jakaś konsola do gier.Ja taki prezent kupiłam mężowi na urodziny a teraz na święta postanowiłam zapisać nas na kurs angielskiego w bo u nich jest taka opcja, że to lektor przyjeżdza do nas, wiec dwa razy w tygodniu będziemy uczyc się we własnym domu. Mam nadzieję, ze sie ucieszy bo już od dawna chciał podszkolić swój angielski tylko w żadnej szkole nie mógł dostosować godzin zajęć do swojego grafiku, a tu się do nas dostosują a nie my do szkoły

                        Komentarz


                        • #87
                          Prezent od żony

                          To może jako kochający mąż się wypowiem - ostatnio miałem urodziny i otrzymałem od żony coś związanego ze swoim hobby, czyli . Jestem bardzo zadowolony z racji tego, że uwielbiam wypady do lasu i obserwację natury Także celujcie w hobby - na pewno będą zadowoleni.

                          Komentarz


                          • #88
                            Ja w tym roku zdecydowałam się na kupno markowych kosmetyków, dla mojego męża. Kupuję przeważnie w sieci, więc tym razem nie było inaczej i kupiłam mu kosmetyki w jednej z perfumerii online . Myślę że mąż będzie zadowolony z zakupu. Często narzekał na brak kosmetyków dla siebie, więc tym bardziej prezent powinien mu pasować.

                            Komentarz


                            • #89
                              W sumie perfum to bardzo dobry pomysł. Ja sama często na niego stawiam.

                              Komentarz


                              • #90
                                może to dziwne ale wiecie co mój mąż sobie zażyczył na gwiazdkę? wyobraźcie sobie, że kazał sobie kupić - całe szczęście wiedziałam na jakie poluje i takie też zamówiłam

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X