Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Właściwie to masz rację. Nawet jak jesteśmy poza domem, to można to jakoś sensownie ogarnąć.

    Komentarz


    • #32
      szczoteczka oral-b

      Hmmm, ja jednak myślę, że jest najlepsza. Sam zresztą mówisz, że masz ją ponad dwa lata, a to jest chyba najważniejsze, codziennie z niej korzystasz i ani razu cię nie zawiodła.

      Komentarz


      • #33
        szczoteczki

        Mam teraz implanty założone i dostałem od dentysty polecenie zakupu szczoteczki PARO z kilkoma wymiennymi końcówkami, żeby móc czyścić dokładniej właśnie implanty. Powiem wam, że produkt rewelacyjny. Szczoteczkę mam od dwóch miesięcy, regularnie używam i wygląda tak samo, jak po rozpakowaniu Szwajcarska jakość rzuca się wyraźnie w oczy.

        Komentarz


        • #34
          A taka szczoteczka nadaje się też do naturalnych zębów?

          Komentarz


          • #35
            Tak jak już pisalem - szczoteczka elektryczna jak najbardziej na tak, ale wyłącznie w połączeniu z pastą w koncentracie. Wtedy po czasie faktycznie zęby będą wyglądały bez porównania lepiej - wszystko zależy od was.

            Komentarz


            • #36
              Pasta w koncentracie? A co to takiego? Nie widziałam nigdzie czegoś podobnego.

              Komentarz


              • #37
                Z tego co wiem, to szczoteczka elektryczna a soniczna, czyli ta o którą pytasz się czymś różnią.

                Komentarz


                • #38
                  Nie wiem na jaką szczoteczkę się zdecydować. Wypatrzyłam oral b w dobrej cenie: Jakich Wy używacie?

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym w szczoteczkę soniczną. Jest dużo lepsza, wybiela zęby, poprawia stan dziąseł. Nie uszkadza ich. Ma inne ruchy niż elektryczna, a do tego drgania. Jest przyjemniejsza w użyciu Używam od kilku miesięcy i już wiem że innej nigdy nie kupię.

                    Komentarz


                    • #40
                      Zamieszczone przez spider Zobacz posta
                      Przez długi czas paliłem papierosy i zależało mi na wybieleniu zębów dlatego kupiłem szczoteczkę poza nią mam też Philips Sonicare i obie są wg mnie bardzo dobre

                      potwierdzam

                      Komentarz


                      • #41
                        A co sądzicie o szczoteczkach sonicznych? Słyszałam, że są o wiele bardziej skuteczne niż elektryczne.

                        Komentarz


                        • #42
                          Ja używam normalnej szczoteczki Curraprox.

                          Komentarz


                          • #43
                            Mam tą najprostszą z oral b, bo na taką mnie stać, ale sprawdza się bardzo fajnie

                            Komentarz


                            • #44
                              A ja dopiero jakiś czas temu sprawiłam sobie elektryczną szczoteczkę oraz obecnie żałuję,że nie zrobiłam tego wcześniej bo taka szczoteczka jest bardzo dobrze wykonana oraz o wiele skuteczniej można nią wyczyścić zęby niż tradycyjną szczoteczką tak wiec jestem zdania,zę był to bardzo dobry zakup.
                              Kupowałam tutaj:
                              - obecnie w sklepie jst bardzo duży wybór szczoteczek. Postawiłam na szoczoteczkę soniczną Slimsonic. Zdecydowanie lepsza jakosć niż szczoteczek w popularnych marketach.
                              Ostatnio edytowany przez gosi; 15.01.2016, 11:18.

                              Komentarz


                              • #45
                                Oral B jest całkiem niezła

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X