Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką szczoteczkę elektryczną wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Normalna miękka szczoteczka i pasta ajona. Elektrycznej nigdy nie używaliśmy, bo też nigdy nie było ku temu powodów. W tym momencie moje zęby są w naprawdę doskonałej kondycji. A wszystko totalnymi podstawami.

    Komentarz


    • #62
      Jaką szczoteczkę elektrycznhą wybrać?

      Mycie zębów 3 razy dziennie jest dla mnie optymalne. Co do szczoteczki to ja ostatnio używam Philips Sonicare Easy Clean i bardzo ją sobie chwalę. Dokładnie czyści zęby i nie podrażnia dziąseł. Ma też właściwości wybielające i funkcję kontroli czasu mycia zębów. Kupiłam ją tutaj: Możecie też sobie zerknąć na opinie, które są w 100% pozytywne. Serdecznie polecam, używam jej dwa tygodnie i już zaobserwowałam, że ząbki stają się coraz ładniejsze

      Komentarz


      • #63
        polecam tą szczoteczkę Philipsa. jest naprawdę świetna. Chociaż cena jest troszkę odstraszająca, to z pewnością warta efektów. Zęby są widocznie bielsze i odczuwam że bardziej czyste po szczotkowaniu

        Komentarz


        • #64
          A mi sie podoba szczoteczka soniczna tu mozecie sobie zobaczyc Mam duze problemy z kamieniem i mam nadzieje ze ona mi w tym pomoze, mam juz dosyc ciaglych wizt u dentysty...

          Komentarz


          • #65
            Szczoteczki soniczne i elektryczne to świetna sprawa. Znacznie lepiej domywają zęby. Tylko trzeba pamiętać o tym, by wymieniać końcówki co 3 miesiące. Tutaj: dostaniecie niedrogo te wiodących producentów. Sprawdźcie!

            Komentarz


            • #66
              Moim zdaniem warto przyjrzeć się tym poradom w tym zakresie Są one moim zdaniem naprawdę bardzo wartościowe

              Komentarz


              • #67
                Kiedyś zainwestowałam w tego typu szczoteczkę elektryczną, ale przyznam, że się u mnie nie sprawdziła.

                Komentarz


                • #68
                  Polecam szczoteczki do zębów ultra-dźwiękowe zamawiałam z chińskiego allegro czyli aliexpress producent też chiński lansung, ale robi produty z lepszego segmentu najlepiej wejść na stronę sklepu polecam to są tanie i dobre szczoteczki, a końcówek na tym sklepie do wyboru do koloru także do szczoteczek braun te końcówki z ali express pasują idealnie
                  Ostatnio edytowany przez Viktoria; 02.12.2018, 17:28.

                  Komentarz


                  • #69
                    Ja mam szczoteczkę z Oral-B.

                    Komentarz


                    • #70
                      Wydaje mi się, że dość dobrym rozwiązaniem jest poszukanie informacji na ten temat w Internecie. To się naprawdę bardzo dobrze sprawdza

                      Komentarz


                      • #71
                        Smilesonic PerfectClean
                        Najlepsza szczoteczka soniczna pod względem jakości wykonania i skuteczności działania w 5 różnych trybach. Komfortowy i bogato wyposażony zestaw zawierający szczoteczkę, dwie końcówki, ładowarkę i twarde etui podróżne. Do wyboru dwa, doskonale prezentujące się warianty kolorystyczne: biały i czarny. Wszystko to w naprawdę rozsądnej cenie
                        Ostatnio edytowany przez clandiks12s; 18.11.2017, 21:00.

                        Komentarz


                        • #72


                          W Empiku są macie za 75 zeta, od Brauna. Bardzo fajna jakość, niezawodna. Zresztą - chyba braun ma najlepsze szczoteczki, co nie?

                          Komentarz


                          • #73
                            Dzięki wszystkim za wypowiedzi na ten temat bo również chciałem sobie kupić taką szczoteczkę

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X