Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry biznes

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Adamila021
    odpowiedział(a)
    Ja jestem bardzo dużą fanką gastronomii. Bardzo lubię chodzić do restauracji. Zresztą, dzięki pomocy firmy udało mi się nawet założyć swoją. Nie jest różowo, no ale nikt mi też tego nie obiecywał. Najważniejsze że się jakoś kreci

    Zostaw komentarz:


  • kewnixx
    odpowiedział(a)
    Niezły ten biznes polecacie. Według mnie każdy jest dobry jak chce się robić !

    Zostaw komentarz:


  • Dikkens
    odpowiedział(a)
    Czy biznes jest dobry to okaże się dopiero po latach, więc nie wiem czy takie dywagację mają w ogóle sens

    Zostaw komentarz:


  • PTeodor
    odpowiedział(a)
    Może wam się przyda wiedza z różnych dziedzin, która jest ciekawie prezentowana na blogu . To prawdziwa skarbnica wiedzy, która jest aktualizowana w ciągły sposób.

    Zostaw komentarz:


  • vani
    odpowiedział(a)
    Pewnie , że otwierać własny biznes . Zawsze trzeba spróbować . A może akurat się uda i pójdzie bardzo dobrze. Mój kolega też długo się wahał aż w końcu otworzył hale magazynową , nie znał się na tym , więc zatrudnił firmę , która zaprojektowała jemu magazyn oraz kompleksowo wyposażyła w . Teraz tylko już cieszy się zyskami

    Zostaw komentarz:


  • joanna41
    odpowiedział(a)
    Na pewno warto zaznajomić się ze stronką

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Firma transportowa też może być dobrym pomysłem na biznes. Myśleliście o tym może? Jeśli chodziło Wam to po głowie, to polecam ten tekst o przewozie towarów ponadgabarytowych - może się przydać.

    Zostaw komentarz:


  • grajdou
    odpowiedział(a)
    Dzięki za artykuł, dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem. Mam nadzieję, że inni też zaspokoją swoją ciekawość

    Zostaw komentarz:


  • Selma
    odpowiedział(a)
    To nie jest tak, że macie biznes pomysł i kasa sama spłynie. Weźcie się zastanówcie nad . Teraz takie dodatkowe zastrzyki gotówkowe są potrzebne, poduszka finansowa jest niezbędna. Nie mniej jednak trzymam za was kciuki.

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    To nie tylko handel oponami się opłaca, lecz w ogóle przemysł motoryzacyjny jako taki. Myślę, że to właśnie jest forma działalności, jaką warto się zainteresować. Oczywiście trzeba się do tego odpowiednio przygotować, może sprawić sobie , wywiedzieć się o najważniejszych rzeczach i śmiało próbować. No i oczywiście trzeba do tego mieć trochę przebojowości i być przedsiębiorczą osobą.

    Zostaw komentarz:


  • krzysztofik
    odpowiedział(a)
    opony

    Z tego co czytałem fajnie się zarabia na handlu oponami, warto wiedzieć z czego są zbudowane tutaj można trochę o tym poczytać.

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem nie ma co czytać. Lepiej działać! Własny biznes daje mnóstwo satysfakcji. Co można otworzyć? Na przykład piekarnię. Tutaj: znajdziecie kastlę i inne przydatne do odpieku akcesoria. Klienci będą zawsze!

    Zostaw komentarz:


  • kinga0
    odpowiedział(a)
    Świetnie, lubię od czasu do czasu poczytać blogi o biznesie

    Zostaw komentarz:


  • parud
    odpowiedział(a)
    Dajwięcej przydatnych informacji znajdziecie na forum biznesowym:

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X