Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry biznes

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krzysztof44
    odpowiedział(a)
    Każdy biznes który przynosi sporo kasy jest dobrym biznesem.

    __________________________________________________ _______

    Zostaw komentarz:


  • igula
    odpowiedział(a)
    Dobry biznes to nie tylko pomysł, wykwalifikowani pracownicy, ale także systemy i urządzenia. To dzięki nim, praca idzie znacznie szybciej. Ja teraz planuję do swojego biznesu zakupić drukarkę etykiet, mam na oku model . Myślicie, ze to dobry wybór?

    Zostaw komentarz:


  • ptyś
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem bardzo dobrym biznesem w dzisiejszych czasach jest po prostu lokal gastronomiczny. Wystarczy mieć dobre miejsce i podchodzić do tematu w odpowiedni sposób. Ja prowadzę obecnie dwa bary w mojej okolicy i działa to wszystko świetnie. Ostatnio w jednym z nim robiłem całkowity remont i zdecydowałem się na meble barowe ze strony . Z czystym sumieniem mogę polecić Wam tego producenta jeśli tylko szukałby ktoś takich rozwiązań. Jakościowo meble są naprawdę na wysokim poziomie, a i wyglądają fajnie

    Zostaw komentarz:


  • heliotop
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj, żeby rozpoczząć włąsny biznes wystarczy kupić własny hosting np. w Hekko i otworzyć swoją stronę internetową. To najprotszy sposó na rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu, który jest dosyć mało ryzykonwy i dosyć mało kosztowny

    Zostaw komentarz:


  • domel
    odpowiedział(a)
    Dzięki za taki namiar. Zdecydowanie jest to warte uwagi.

    Zostaw komentarz:


  • fionka
    odpowiedział(a)
    Fajny i pożyteczny namiar. Przyjrzę się temu na pewno.

    Zostaw komentarz:


  • zdrowotny
    odpowiedział(a)
    Zajmowanie się takimi kwestiami jak i ogólnie kwestiami bezpieczeństwa to dobry przyszłościowy biznes. Nakłady na to rosną na całym świecie o powodach, dlaczego tak jest chyba nie trzeba mówić... Polska i tak jest póki co oazą bezpieczeństwa, ale i u nas nakłady na to rosną

    Zostaw komentarz:


  • filrajt
    odpowiedział(a)
    niektóe blogi bardzo fajnie ale jak myłiscie na poważnie o blogowaniu to może zainwestujcie te 9 zł we własną domenę - bo na tych "darmowych" jest pełno reklam i ciężko się takiego bloga czyta.

    --

    Zostaw komentarz:


  • Rasta
    odpowiedział(a)
    Wychodzę z założenia, że wszystko może przynieść zyski przy jednoczesnym nakładzie na reklamę. Ostatnimi czasy firmy inwestują w siebie coraz bardziej, chocby organizując imprezy firmowe i tak organizacją eventów w Gdańsku zajmuje sie agencja event concept którzy z głowami pełnymi pomysłów tworza tak fantastyczne wydarzenia, że aż miło w nich uczestniczyć, a firmy są chyba również zadowolone z tego typu promocji, bo agencji pracy nie brak.

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Jasne, w końcu wszystko tutaj zależy od tego, jak będziemy promować naszą działalność i do jak dużej rzeszy klientów uda nam się trafić ze swoją ofertą. Dobrym pomysłem na to może być członkostwo w klubie biznesowym, na przykład którymś z tych wrocławskich opisanych na , to dobry start, by zacząć budować sieć kontaktów i przekonać do siebie klientów.

    Zostaw komentarz:


  • mirecek23wesa
    odpowiedział(a)
    Każdy biznes może odpalić , ale też każdy biznes może nie odpalić

    ________________________________________

    Zostaw komentarz:


  • tadek4rrr
    odpowiedział(a)
    Tak naprawdę to nie ma dobrego biznesu bo zawsze możesz trafić w jakąś szczelinę i zarabiać na tym mnóstwo kasy , a pewny biznes może zbankrutować po roku

    ____________________________

    Zostaw komentarz:


  • BOksER
    odpowiedział(a)
    Kto z nas nie miał problemów przy zakładaniu nowego biznesu? Chyba nie ma takiej osoby, każdy z nas musi się jakoś przemęczyć, ale czy każdy z nas wie, że można sobie jakoś ułatwić cały ten projekt? Ja na przykład pomogłem sobie znaleźć odpowiedni bank do założenia konta firmowego poprzez odwiedzenie rankingu banków na . Świetne zestawienie, które pomogło mi wybrać najlepszą ofertę kont firmowych na rynku

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X