Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry biznes

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kapi12q
    odpowiedział(a)
    Przemysł farmaceutyczny i tak robi największy hajs

    _______________________________

    Zostaw komentarz:


  • Kuba0988
    odpowiedział(a)
    strona o grach wydaję się też być dobrym biznesem


    __________________________________________________ ________

    Zostaw komentarz:


  • schootky
    odpowiedział(a)
    Ja wszystkie swoje informacje czerpie z i tutaj czytam wszelkie aktualności na temat biznesu i gospodarki. Wolę wszystko przeczytać na jednej konkretnej stronie, niż szukać po wielu różnych stronach, gdzie wszędzie czytam inne artykuły. Każda strona jest jakby ukierunkowana w jedną stronę.

    Zostaw komentarz:


  • dasso
    odpowiedział(a)
    Każdy biznes jest dobry jak się do niego odpowiednio podejdzie. Grunt to konsekwencja, ciężka praca i motywacja!



    ____________________________

    Zostaw komentarz:


  • Patryk91
    odpowiedział(a)
    Dobry biznes to <seks anonse w tych czasach :P np.

    Zostaw komentarz:


  • pejacob
    odpowiedział(a)
    Od kilkunastu lat aktywnie działam prowadząc własny biznes, ale muszę przyznać, że czytając aktualne artykuły finansowe pod adresem mam lekkie ciary na plecach, ze względu na ilość upadających spółek i firm. Niby mam dobre zabezpieczenie finansowe, ale kto wie kiedy co się zdarzy na rynku i jak przewidzieć różne skrajne sytuacje.

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    A piekarnia? Czy to według Was dobry pomysł na biznes? Czytałam tutaj: o tym, w jakie skrzynki powinna być wyposażona. Wychodzi na to, że pomyśleć trzeba o wielu kwestiach. Zgodzicie się?

    Zostaw komentarz:


  • beros
    odpowiedział(a)
    hej,
    ja myślę żeby otworzyć sklep internetowy ale obawiam się progów podatkowych chciałbym zarabiać dużo, aby mi przede wszytskim starczyło na opłaty itd.. później jakoś bym się rozwiną... a wy jak sobie radzicie z opłatami ?

    Zostaw komentarz:


  • beros
    odpowiedział(a)
    hej, ja prowadzę sklepik z częściami do maszyn rolniczych, ostatnio miałem problem z ogrzaniem sklepu ale kupiłem piec wolnostojący, ten artykuł bardzo mi go pozytywnie przedstawił i dowiedziałem się od fachowców, że to na prawdę dobre rozwiązanie. Polecam

    Zostaw komentarz:


  • ptyś
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem bardzo ciężko jest określić co tak naprawdę jest dobrym lub złym biznesem na początku jego działania. Wszystko wychodzi tak naprawdę dopiero po paru latach i wtedy widać prawdziwe efekty. Ze swojej strony jednak chciałem polecić Wam spojrzeć na stronę ,gdzie znajdziecie wpis na temat mikrofaktoringu, który moim zdaniem jest bardzo dobrym sposobem na finansowanie własnej działalności. Należy przywiązywać wagę do takich rzeczy, bo mogą być one kluczowe podczas prowadzenia biznesu

    Zostaw komentarz:


  • Vietnamka
    odpowiedział(a)
    Posiadam swój własny biznes i ten blog jest mi dobrze znany. Lubię czytać nowinki ze świata biznesu. Bardzo dużo inwestuje również w swoją firmę, np. w .

    Zostaw komentarz:


  • victoria
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o lokal gastro polecam sklep Niedawno zamawiałam tam odzież gastronomiczną i jestem zachwycona jakością co do ceny!

    Zostaw komentarz:


  • heliotop
    odpowiedział(a)
    Jeżeli planujemy otworzyć biznes, to według mnie kluczowe jest pomyślenie o księgowości. Bardzo ważne tutaj jest na początku cięcie kosztów, dlatego według mnie świetnie sprawdzi się oprogramowanie od , które jest stosunkowo tanie w porównaniu do korzystania z usług księgowych

    Zostaw komentarz:


  • arko
    odpowiedział(a)
    A co sądzicie o biznesie w branży gastro? Przyznam szczerze, że ewentualne wydatki na trochę mnie przerażają, bo trzeba kupić sporo rzeczy, które niestety nie są zbyt tanie.

    Zostaw komentarz:


  • beros
    odpowiedział(a)
    hej,
    chyba każdy przyzna ze biznes rolniczy to świetna opcja, mój brat pracuje w tej branży i bardzo dużo zarabia, ostatnio nawet kupił nowoczesny ciągnik z polecam

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X