Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na prezent dla męża ?????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Może daj mu prezent związany z jego hobby ? Jak ma jakieś, to masz gwarancję że będzie zadowolony z prezentu związanego z jego zainteresowaniami.

    Komentarz


    • #17
      A może jakaś godzinna przewózka super szybkim autem? Jeżeli mąż na dodatek interesuje się szybkimi samochodami to może być dla niego coś niesamowitego. Nie mam szczerze pojęcia ile może kosztować godzinna jazda na przykład jakimś lamborghini ale myślę, że powinnaś się zmieścić w 200 zł. Lepszy taki prezent niż jakies pierdółki które mąż nie będzie używał.

      Komentarz


      • #18
        Myślę, że dla fanów motoryzacji i mocnych wrażeń to bardzo dobry pomysł. Ogólnie taki ciekawy wypad jest oryginalnym prezentem.

        Komentarz


        • #19
          Prezent

          Ja wolałem żonie podać parę linków do stron z których jakikolwiek prezent mnie ucieszy. Jako pasjonat rysunku często kupuję zresztą samemu akcesoria z tego sklepu: a, że żona poszła za mną w ślad No cóż, lepiej dla mnie

          Komentarz


          • #20
            100zł to bardzo mało, ale można znaleźć*w tej cenie całkiem niezłe piwo.. Jeśli się nie znasz na alkoholach to zajrzyj na stronę są na nich recenzje poszczególnych alkoholi.

            Komentarz


            • #21
              Masz rację, lepiej powiedzieć co się chce dostać na prezent !

              Komentarz


              • #22
                Mój mąż wprost powiedział mi, że potrzebuje jakiegoś dobrego zestawu do golenia. Dlatego kupiłam mu maszynkę elektryczną a do tego ten krem . Trafiłam w dziesiątkę, bardzo mu to przypadło do gustu

                Komentarz


                • #23
                  Wszystko zależy od okazji. Ja przeważnie wybieram mu tu jakieś narzędzia I za każdym razem słyszę, że jestem genialna Wiem, co jest w guście mojego męża

                  Komentarz


                  • #24
                    Może kup mu jakiś zegarek? Moim zdaniem to dobry pomysł na prezent.

                    Komentarz


                    • #25
                      Na pewno kosmetyki zawsze dobrze sprawdzają się jako upominki na różne okazje. Nie mniej jednak sama wybierając prezent dla męża, wzięłabym pod uwagę także takie produkty jak akcesoria kosmetyczne. W ich wybór jest naprawdę duży. Przy czym jestem przekonana, że zarówno panowie noszący nieco dłuższe włosy, jak i brody bardzo ucieszą się z tego typu prezentów

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja to bym kupił wspólny wyjazd na twoim miejscu. Super jest - zwiedzanie piramid Majów i Azteków, niezłe jest też - gdzie można nauczyć się surfingu. Tak wspólny wyjazd może być nawet drugą podróżą poślubną

                        Komentarz


                        • #27
                          Ciekawą propozycją dla męża będzie np dobre wino, takowe u nich widziałam Znajoma często tam kupuje wino i zawsze tam wraca z racji dobrej jakości. Jak dla mnie to idealny prezent, który będziecie mogli skonsumować we dwoje przy romantycznej kolacji.

                          Komentarz


                          • #28
                            Widzę że szukacie dobrej jakości prezentu dla swojego męża. Jeśli interesują was bardzo dobrej jakości opcje to proponują coś praktycznego jak szczoteczka do zębów. Tutaj znajdziecie w różnych cenach, w zależności od waszych finansów. To byłby mega praktyczny prezent !

                            Komentarz


                            • #29
                              Lepiej już jakąś zabawke

                              Komentarz


                              • #30
                                A mąż pije kawę? Bo mój tak i właśnie dzięki regularnemu śledzenie bloga dowiedziałam się dużo fajnych rzeczy i dzięki tej wiedzy mogę dobrać odpowiedni prezent dla niego. Tobie polecam to sami i na pewno będziesz w stanie zdobyć dużo fajnej wiedzy

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X