Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na prezent dla męża ?????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • karolinka779
    odpowiedział(a)
    Mój mąż to powinien dostać ode mnie kartę prezentową do po tym jak ostatnio trzeci raz w ciągu miesiąca zrzucił swój telefon na ziemię… Dobrze że ekipa z fix-ed szybko ogarnia takie naprawy jak choćby wymiana ekranu we wszelkiego rodzaju sprzętach appla bo nie wiem co mój mąż by bez nich zrobił. Ostatnio telefon wrócił od nch w idealnym stanie w kilka dni roboczych.

    Zostaw komentarz:


  • kewlar
    odpowiedział(a)
    Dla męża to może warto kupić jakiś fajny upominek, taki który spodoba się mu, a będzie symboliczny. Widziałam ciekawe propozycje na , może akurat spodoba CI coś dla niego. Wybór bardzo szeroki, a do tego szybka wysyłka zawsze na czas.

    Zostaw komentarz:


  • derrcia
    odpowiedział(a)
    Mój ma tak rozwalony swój telefon, że ja się co chwilę śmieję, że na urodziny mu go naprawię No i dotrzymam słowa, tylko zamiast sama naprawiać, to wyślę go do sprawdzonych

    Zostaw komentarz:


  • kolkaa
    odpowiedział(a)
    Może kup mu prezent związany z jego zainteresowaniami, hobby. Na pewno ucieszy się i będzie to praktyczny prezent

    Zostaw komentarz:


  • wisniewska_lila
    odpowiedział(a)
    Może jakiś ciekawy zestaw do robienia piwa lub wina?? Fajne akcesoria można znaleźć na

    Zostaw komentarz:


  • kasiakowa06
    odpowiedział(a)
    Może jako prezent główny karnet na siłownię albo buty do biegania a jako dodatek proponuję

    Zostaw komentarz:


  • AnnaSobot
    odpowiedział(a)
    A może ? Wiem, że teraz nie jest najlepsza pora na zakładanie rękawiczek na co dzień, ale trzeba wiedzieć, że znakomicie się w nich prowadzi. Może warto spróbować?

    Zostaw komentarz:


  • beros
    odpowiedział(a)
    witam,
    mój maż bardzo skarżył się na bóle migrenowe. Pewnego dnia przypadkiem usłyszłam o tlenoterapii w komorze hiperbarycznej Atamed. Mąż postanowił skorzystać z zabiegów. Bardzo mu pomogły, stał się żywszy, a bóle powoli zanikały. Obecnie nie odczuwa już nawrotów migreny - sprawdźcie, bo na prawdę warto!

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Wszystko zależy od tego co mąż lubi, jedne ucieszy sie z kawy, inni z karnetu na siłownię.

    Zostaw komentarz:


  • aniaola37
    odpowiedział(a)
    Może coś dla zdrowia i urody? Zobacz to

    Zostaw komentarz:


  • pieknyolek
    odpowiedział(a)
    Kup mu niech chłop ma w czym zapalić. Na / znajdziesz fajne.
    Ostatnio edytowany przez pieknyolek; 08.03.2019, 13:31.

    Zostaw komentarz:


  • likka
    odpowiedział(a)
    Może dobrym pomysłem byłby kurs języka angielskiego
    Każdemu umiejętność mowy w takim języku może się przydać.
    Koniecznie sobie wypróbuj czy taka forma nauki CI odpowiada. I pamiętaj ile zalet ma taka forma nauki. Nigdzie nie musisz dojeżdżać i uczysz się kiedy chcesz i ile chcesz

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Dlaczego? Nie liczą się pieniądze a gest.

    Zostaw komentarz:


  • Matyllda
    odpowiedział(a)
    100 zł to trochę mały budżet.. Wcześniej wymienione pomysły były świetne ale wymagają odłożenia lub pożyczenia nieco pieniędzy. Najtańszym wyjściem będzie zabranie męża na spacer, kolację czy do kina. Jeśli lubi gadżety, radzę celować w drobiazgi dobrej jakości. Najważniejsze, by prezent był kreatywny. Każdy lubi czuć się wyjątkowo

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X