Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mój dom

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mój dom

    Uważam, że dom jest bezcenną inwestycją, dlatego poprzez szczegóły staram się mu nadać wyjątkowy klimat. W kuchni i w pokoju mamy zajmują mało miejsca i są ładne.

  • #2
    Jesteś z siebie dumny? Gdybym był na twoim miejscu to bym nie był.

    Komentarz


    • #3
      Czy to coś wnosi do tego forum? Jego tematyki? Czy to tylko bezsensowny spam, bo tak mi się właśnie niestety wydaje

      Komentarz


      • #4
        Wystrój domu to ważna rzecz, bo świadczy wiele o nas, mieszkańcach. Niestety nie każdy potrafi urządzać wnętrza i jest to normalne. U mnie zajmuje się tym żona, a ja tylko na wszystko zarabiam.
        I zgadzam się co do zdania, że każdy stara się nadać swojemu mieszkaniu wyjątkowy klimat, podobnie jest zresztą z gabinetem dentystycznym.
        Z tym też mi pomagała żona. Większość mebli zamówiliśmy przez internet, zawsze to trochę taniej, no i nie musieliśmy tego sami wnosić.
        Postawiłem w poczekalni na włoskie, drewniane meble ze sklepu
        Jakość jednak się liczy, a taka poczekalnia robi dobre wrażenie a klientach, przynajmniej tak mi się wydaje.

        Komentarz


        • #5
          Ja chciałabym żeby w moim domu znajdowały się takie rzeczy jak które mogłyby być w skrajnych sytuacjach, które przecież zdarzają się mega potrzebne. Co o tym myślicie?
          Ostatnio edytowany przez genia; 13.11.2016, 20:31.

          Komentarz


          • #6
            Dokładnie ja też chce niedługo taką inwestycje przeprowadzić i kupić jakiś dom od dewelopera.

            Komentarz


            • #7
              dom

              Dom to fajna sprawa. Ale niestety nie każdego stac na taki wydatek.

              Komentarz


              • #8
                Na pewno to inwestycja na lata, ale z pomocą finansową bliskich razem można albo zbudować, kupić lub po prostu wynająć ładne mieszkanie

                Komentarz


                • #9
                  Masz rację. Nie wiem jednak czy wiesz, że bliskich nie zawsze stać na taki wydatek.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dom domem, ale czymś fantastycznym jest posiadanie własnego ogrodu, ja właśnie jestem w trakcie wyboru odpowiednich bylin może jest tu jakiś hobbysta, który doradzi?

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeśli poszukujcie ładnych mieszkań, które moglibyście już teraz zakupić to oferta jest skierowana właśnie do was, mieszkania w niesamowicie dobrych cenach !

                      Komentarz


                      • #12
                        Żarty sobie robisz? Studenci i maturzyści najczęściej są utrzymywani przez rodziców.

                        Komentarz


                        • #13
                          Przeprowadzka to ciężki okres w życiu każdego człowieka. To stres, dużo czasu i siły. Warto w takiej sytuacji skorzystać z firm, które oferują kompleksowe przeprowadzki. Na terenie Wrocławia mogę Wam polecić . A Wy - macie doświadczenia w dziedzinie przeprowadzek?

                          Komentarz


                          • #14
                            Jakie są najciekawsze możliwości biznesowe w dzisiejszych czasach ? W co warto inwestować ? Poczytajcie na tym blogu, opisują wiele ciekawych możliwości, sami zobaczcie !

                            Komentarz


                            • #15
                              Usługi tapicerskie

                              Jeśli chodzi o firmy które wykonują to właśnie firma Tapex Design jest liderem w branży tapicerstwa samochodowego i meblowego w Polsce, wykonywali dla mnie parę projektów, każdy wykonywany indywidualnie, rewelacyjne projekty, takich mebli się nie da kupić !

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X