Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry dentysta Poznañ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dobry dentysta Poznañ???

    Szukam sprawdzonego, kompetentnego stomatologa z Poznania

  • #2
    Dentysta Poznañ

    Szukasz dobrego dentysty w Poznaniu? Polecam Centrum Hercules z ul. Lêborskiej. By³am tam na piaskowaniu i czyszczeniu kamienia, nie do¶æ ¿e bezbole¶nie a nie robi³am tego d³uuugo to jeszcze niesamowicie fajna obs³uga. Naprawdê polecam jak szukasz dobrego dentysty w Poznaniu

    Komentarz


    • #3
      Je¿eli jeszcze jeste¶ na etapie poszukiwañ, to warto te¿ poczytaæ opinie innych ludzi. Na tej stronie znajduj± siê , mo¿e to ci pomo¿e w wyborze.

      Komentarz


      • #4
        Sensowny gabinet z Poznania - Ja tam nie chodzê - za to rodzina tak, po prostu mieszkam w innej okolicy. Wiadomo - wizyty na godzinê, porz±dne wyposa¿enie, poczekalnia na poziomie, wszystko tak jak wygl±daæ powinno. Ze swojej strony miejscówkê zdecydowanie polecam, ale najlepiej oceniæ po w³asnej wizycie.

        Komentarz


        • #5
          Z Poznania mogê poleciæ . Bardzo dobra obs³uga, mi³y kontakt, krótkie oczekiwanie na wizytê i co najwa¿niejsze nowoczesny sprzêt dziêki czemu leczenie jest bezbolesne.
          Ostatnio edytowany przez MateuszSt; 17.02.2016, 10:32.

          Komentarz


          • #6
            JorDent

            Polecam us³ugi Centrum stomatologicznego JorDent na osiedlu przyja¼ni w Poznaniu Winogradach - nowy gabinet
            Informacje kontaktowe na

            Komentarz


            • #7
              Od kilku ³adnych lat nie chodzê do ¿adnego innego miejsca u siebie w Poznaniu jak do centrum stomatologii , posz³am raz na próbê, bo poszukiwa³am nowego punktu, gdzie lecz± zêby i siê przekona³am, na tyle, ¿e teraz polecam swoim znajomym.
              Mo¿e komu¶ jeszcze siê przyda, bo takich ludzi warto nag³a¶niaæ, polecaæ i wiele innych

              Komentarz


              • #8
                Stomatolog

                Hej! Mo¿e ja tutaj co¶ podpowiem. Otó¿ od pewnego czasu ja i moi znajomi korzystamy z ciekawej strony internetowej Tam mo¿na znale¼æ mnóstwo specjalistów ze wszystkich stron Polski, wiêc mo¿e co¶ ka¿dy znajdzie dla siebie. W koñcu zdrowe zêby to podstawa.

                Komentarz


                • #9
                  Ja z ma³¿onk± chodzimy do Allecoudent (). Z tego co wiem w³a¶ciciel jest grekiem i mo¿e dlatego reprezentuj± tam ¶wiatowy poziom bardzo nowoczesny sprzêt, profesjonalne podej¶cie do pacjenta, przemili ludzie: recepcja, lekarze, asystentki, za to ceny polskie ;]

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja raz by³em u dr Huberta Kardacha i w sumie polecam. Mi³y i kompetentny stomatolog. Ukruszy³ mi siê kawa³ek zêba, wiêc wype³ni³ braki, no i z±b jak nowy! Polecam!

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja mogê poleciæ bardzo dobry gabinet New Dent Clinic z Poznania. Gabinet mie¶ci siê na osiedlu Armii Krajowej, przyjmuje tam doskona³y specjalista dr Alaa Eljamal. Jest ¶wietny w sprawach implantów ale poza tym mo¿na u niego wykonaæ bezbolesne leczenie ubytków, zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej czy dzieciêcej a tak¿e chirurgii stomatologicznej. Na miejscu równie¿ znajduje siê RTG. Gabinet ma bardzo niskie ceny - o cenniku i us³ugach mo¿ecie poczytaæ wiêcej na stronie gabinetu.

                      Komentarz


                      • #12
                        dentysta

                        Jesli szukacie naprawde dobrego i sprawdzonego dentyste w Poznaniu, to moge polecic wizyte w New Dent Clinic przy ul. Armii Krajowej. Przyjmuje tam dr Alaa Eljamal - skonczyl studia na UM w Poznaniu i jest z tym miastem zwiazany od przeszlo 10 lat. To wybitny specjalista, jesli chodzi o takie dziedziny stomatologii, jak: endodoncja, chirurgia, protetyka, a przede wszystkim implantologia. Oczywiscie przyjmuje takze w ramach umowy z NFZ. Cennik jest dostepny na stronie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Alaa Eljamal jest w tej okolicy najbardziej polecanym fachowcem - robi³ mi implanty. Z tego co wiem, to przyjemuje wy³±cznie w New Dent Clinic. Ja tam chodzê do dentysty stale. Ogólnie cz³owiek ma zdecydowanie pojêcie o temacie. Przegl±da i kontrole s± darmowe, poziom wyposa¿enia wysoki, zapisy na godzinê, ¿adnych opó¼nieñ. Oczywi¶cie najlepiej tam siê wybraæ i samodzielnie sprawdziæ jak dzia³aj±.

                          Komentarz


                          • #14
                            Cần bán căn góc 3 phòng ngủ .
                            Căn 07 tầng 9 quần thể 282 Nguyễn Huy Tưởng
                            - Diện tÃ*ch thông thủy 100m2 - 111m2 xây dá»±ng
                            - Thiết kế 3 PN, 2WC, 2 ban công (ban công thiết kế theo phong cách Penthouse)
                            - View nhìn ra khu biệt thự Thanh Xuân.
                            - Ban công: Äông Bắc.
                            Tìm hiểu chi tiết dự án :
                            - Tòa nhÃ* cao 17 tầng, 3 tầng thÆ°Æ¡ng mại văn phòng, 1 tầng hầm vÃ* 14 tầng căn há»™.
                            - Vá»›i thiết kế 7 căn há»™/sÃ*n.
                            Giá bán : 27 triệu/m2 (Diện tÃ*ch thông thủy)(Diện tÃ*ch sá»* dụng)
                            => Tổng giá trị : 2,7 Tỷ/căn (bao gồm VAT + Nội thất cơ bản)
                            Chỉ cần 1 tá»· bạn sẽ lÃ* chủ nhân căn há»™ chung cÆ° tại trung tâm quáº*n Thanh Xuân - nháº*n nhÃ* ở ngay
                            Tặng gói Khuyến mại trị giá 40 triệu/căn
                            Há»— trợ vay 70% GTHÄ trong vòng 20 năm.
                            Lãi suất 7.5%/12 tháng
                            Hỗ trợ năm đầu không phải trả nợ gốc
                            Giao nhÃ* đầu tháng 5/2017
                            ÄÆ*N VỊ QUẢN Là BÃN HÀNG
                            CÔNG TY Cá»” PHẦN BẤT ÄỘNG SẢN HẢI PHÃT

                            Äịa chỉ: Tầng 2 CT4, Tổ hợp TMDV vÃ* Căn há»™ The Pride, KÄT má»›i An HÆ°ng, phÆ°á»ng La Khê, quáº*n HÃ* Äông, TP. HÃ* Ná»™i
                            Hotline: 0901658883

                            Tìm hiểu chi tiết dự án :

                            Komentarz


                            • #15
                              Nie wiem jak z dentystami, ale je¶li szukacie studia wybielania zêbów mogê poleciæ Piêkny U¶miech . Sam nie korzysta³em, bo nie potrzebuje ale wielu moich znajomych tak i nikt nie narzeka³. W sieci te¿ czêsto przewija siê ta nazwa.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X