Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry dentysta Pozna???

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dobry dentysta Pozna???

Szukam sprawdzonego, kompetentnego stomatologa z Poznania

Dentysta Pozna

Szukasz dobrego dentysty w Poznaniu? Polecam Centrum Hercules z ul. Lborskiej. Byam tam na piaskowaniu i czyszczeniu kamienia, nie do e bezbolenie a nie robiam tego duuugo to jeszcze niesamowicie fajna obsuga. Naprawd polecam jak szukasz dobrego dentysty w Poznaniu

Komentarz

Jeeli jeszcze jeste na etapie poszukiwa, to warto te poczyta opinie innych ludzi. Na tej stronie znajduj si , moe to ci pomoe w wyborze.

Komentarz

Sensowny gabinet z Poznania - Ja tam nie chodz - za to rodzina tak, po prostu mieszkam w innej okolicy. Wiadomo - wizyty na godzin, porzdne wyposaenie, poczekalnia na poziomie, wszystko tak jak wyglda powinno. Ze swojej strony miejscwk zdecydowanie polecam, ale najlepiej oceni po wasnej wizycie.

Komentarz

Z Poznania mog poleci . Bardzo dobra obsuga, miy kontakt, krtkie oczekiwanie na wizyt i co najwaniejsze nowoczesny sprzt dziki czemu leczenie jest bezbolesne.
          Ostatnio edytowany przez MateuszSt; 17.02.2016, 09:32.

Komentarz

JorDent

Polecam usugi Centrum stomatologicznego JorDent na osiedlu przyjani w Poznaniu Winogradach - nowy gabinet
            Informacje kontaktowe na

Komentarz

Od kilku adnych lat nie chodz do adnego innego miejsca u siebie w Poznaniu jak do centrum stomatologii , poszam raz na prb, bo poszukiwaam nowego punktu, gdzie lecz zby i si przekonaam, na tyle, e teraz polecam swoim znajomym.
              Moe komu jeszcze si przyda, bo takich ludzi warto nagania, poleca i wiele innych

Komentarz

Stomatolog

Hej! Moe ja tutaj co podpowiem. Ot od pewnego czasu ja i moi znajomi korzystamy z ciekawej strony internetowej Tam mona znale mnstwo specjalistw ze wszystkich stron Polski, wic moe co kady znajdzie dla siebie. W kocu zdrowe zby to podstawa.

Komentarz

Ja z maonk chodzimy do Allecoudent (). Z tego co wiem waciciel jest grekiem i moe dlatego reprezentuj tam wiatowy poziom bardzo nowoczesny sprzt, profesjonalne podejcie do pacjenta, przemili ludzie: recepcja, lekarze, asystentki, za to ceny polskie ;]

Komentarz

Ja raz byem u dr Huberta Kardacha i w sumie polecam. Miy i kompetentny stomatolog. Ukruszy mi si kawaek zba, wic wypeni braki, no i zb jak nowy! Polecam!

Komentarz

Ja mog poleci bardzo dobry gabinet New Dent Clinic z Poznania. Gabinet mieci si na osiedlu Armii Krajowej, przyjmuje tam doskonay specjalista dr Alaa Eljamal. Jest wietny w sprawach implantw ale poza tym mona u niego wykona bezbolesne leczenie ubytkw, zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej czy dziecicej a take chirurgii stomatologicznej. Na miejscu rwnie znajduje si RTG. Gabinet ma bardzo niskie ceny - o cenniku i usugach moecie poczyta wicej na stronie gabinetu.

Komentarz

dentysta

Jesli szukacie naprawde dobrego i sprawdzonego dentyste w Poznaniu, to moge polecic wizyte w New Dent Clinic przy ul. Armii Krajowej. Przyjmuje tam dr Alaa Eljamal - skonczyl studia na UM w Poznaniu i jest z tym miastem zwiazany od przeszlo 10 lat. To wybitny specjalista, jesli chodzi o takie dziedziny stomatologii, jak: endodoncja, chirurgia, protetyka, a przede wszystkim implantologia. Oczywiscie przyjmuje takze w ramach umowy z NFZ. Cennik jest dostepny na stronie.

Komentarz

Alaa Eljamal jest w tej okolicy najbardziej polecanym fachowcem - robi mi implanty. Z tego co wiem, to przyjemuje wycznie w New Dent Clinic. Ja tam chodz do dentysty stale. Oglnie czowiek ma zdecydowanie pojcie o temacie. Przeglda i kontrole s darmowe, poziom wyposaenia wysoki, zapisy na godzin, adnych opnie. Oczywicie najlepiej tam si wybra i samodzielnie sprawdzi jak dziaaj.

Komentarz

Cần bán căn góc 3 phòng ngủ .
                            Căn 07 tầng 9 quần thể 282 Nguyễn Huy Tưởng
                            - Diện t*ch thông thủy 100m2 - 111m2 xây dựng
                            - Thiết kế 3 PN, 2WC, 2 ban công (ban công thiết kế theo phong cách Penthouse)
                            - View nhìn ra khu biệt thự Thanh Xuân.
                            - Ban công: Đông Bắc.
                            Tìm hiểu chi tiết dự án :
                            - Tòa nh* cao 17 tầng, 3 tầng thương mại văn phòng, 1 tầng hầm v* 14 tầng căn hộ.
                            - Với thiết kế 7 căn hộ/s*n.
                            Giá bán : 27 triệu/m2 (Diện t*ch thông thủy)(Diện t*ch s* dụng)
                            => Tổng giá trị : 2,7 Tỷ/căn (bao gồm VAT + Nội thất cơ bản)
                            Chỉ cần 1 tỷ bạn sẽ l* chủ nhân căn hộ chung cư tại trung tâm qu*n Thanh Xuân - nh*n nh* ở ngay
                            Tặng gói Khuyến mại trị giá 40 triệu/căn
                            Hỗ trợ vay 70% GTHĐ trong vòng 20 năm.
                            Lãi suất 7.5%/12 tháng
                            Hỗ trợ năm đầu không phải trả nợ gốc
                            Giao nh* đầu tháng 5/2017
                            Đ*N VỊ QUẢN LÝ BÁN HÀNG
                            CÔNG TY CỔ PHẦN BẤT ĐỘNG SẢN HẢI PHÁT

Địa chỉ: Tầng 2 CT4, Tổ hợp TMDV v* Căn hộ The Pride, KĐT mới An Hưng, phường La Khê, qu*n H* Đông, TP. H* Nội
                            Hotline: 0901658883

Tìm hiểu chi tiết dự án :

Komentarz

Nie wiem jak z dentystami, ale jeli szukacie studia wybielania zbw mog poleci Pikny Umiech . Sam nie korzystaem, bo nie potrzebuje ale wielu moich znajomych tak i nikt nie narzeka. W sieci te czsto przewija si ta nazwa.

Komentarz

Pracuję...
                              X