Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry dentysta Poznań???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mamalygaw3
    odpowiedział(a)
    Od lat chodzę do gabinetu stomatologicznego Allecou Dent. Świetna opieka lekarska, nowoczesny sprzęt, przyzwoite ceny i krótki czas oczekiwania na wizytę.

    Zostaw komentarz:


  • adamkalakulta
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o sprawdzonego to polecam Panią dr. Elżbietę Jachowską, która urzęduje w swoim gabinecie na Jeżycach - Pani z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem dla dzieci - zdecydowanie polecam.

    Zostaw komentarz:


  • kassia558
    odpowiedział(a)
    Ten ostatni dentysta całkiem niezły. Moja mama u niego była i sobie chwali.

    Zostaw komentarz:


  • prochnica
    odpowiedział(a)
    Poznań - Szczepankowo ul. Glebowa 38 Klinika NewDent Clinic. Mają darmową konsultację, do tego pełen zakres usług - od stomatologii dziecięcej, po implantologię.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Patrzcie tutaj -
    Są właśnie z Poznania. Gabinet znajduje się przy Armii Krajowej.
    Rzeczywiście - fachowcy. Całość perfekcyjnie przygotowana, z dobrym wyposażeniem, ludzie z doświadczeniem.
    Tak więc ze swojej perspektywy - zdecydowanie ich polecam.

    Zostaw komentarz:


  • onna590
    odpowiedział(a)
    Ja bym poszukała info o tym gdzieś w Internecie. Z całą pewnością się coś znajdzie

    Zostaw komentarz:


  • Umik
    odpowiedział(a)
    Moja znajoma z Poznania szukała miejsca w którym może wybielić zęby. Jakoś nie była przekonana do swojego dentysty i chyba korzystała z gabinetu Piękny Uśmiech. Masz tutaj tel. 509 180 160 ich nr tel. Widziałam na stronie efekty takiego wybielania i moim zdaniem są świetne.

    Zostaw komentarz:


  • martam
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o to polecam tego, u którego leczę się już kilka lat, czyli Samed Poznan Bardzo dobrze wspominam każdą wizytę, miła kadra i profesjonalne podejście do pacjenta

    Zostaw komentarz:


  • trambo
    odpowiedział(a)
    Nie wiem jak z dentystami, ale jeśli szukacie studia wybielania zębów mogę polecić Piękny Uśmiech . Sam nie korzystałem, bo nie potrzebuje ale wielu moich znajomych tak i nikt nie narzekał. W sieci też często przewija się ta nazwa.

    Zostaw komentarz:


  • haiphatgroup1112017
    odpowiedział(a)
    Cần bån căn góc 3 phòng ngᝧ .
    Căn 07 tầng 9 quần thể 282 Nguyễn Huy Tưởng
    - Diện tĂ*ch thĂ´ng thᝧy 100m2 - 111m2 xây dáťąng
    - Thiáşżt káşż 3 PN, 2WC, 2 ban cĂ´ng (ban cĂ´ng thiáşżt káşż theo phong cĂĄch Penthouse)
    - View nhìn ra khu biệt thự Thanh Xuân.
    - Ban công: Đông Bắc.
    TÏm hiᝃu chi tiết d᝹ ån :
    - Tòa nhĂ* cao 17 tầng, 3 tầng thĆ°ĆĄng mấi văn phòng, 1 tầng hầm vĂ* 14 tầng căn hộ.
    - Với thiáşżt káşż 7 căn hộ/sĂ*n.
    GiĂĄ bĂĄn : 27 triệu/m2 (Diện tĂ*ch thĂ´ng thᝧy)(Diện tĂ*ch sáť* d᝼ng)
    => Tổng giá trị : 2,7 Tỷ/căn (bao gồm VAT + Nội thất cơ bản)
    Chỉ cần 1 tᝡ bấn sáş˝ lĂ* chᝧ nhân căn hộ chung cĆ° tấi trung tâm quáş*n Thanh Xuân - nháş*n nhĂ* ở ngay
    Tặng gói Khuyến mại trị giá 40 triệu/căn
    Hỗ trợ vay 70% GTHĐ trong vòng 20 năm.
    Lãi suẼt 7.5%/12 thång
    Hỗ trợ năm đầu không phải trả nợ gốc
    Giao nhĂ* đầu thĂĄng 5/2017
    ĐĆ*N VỊ QUẢN LÝ BÁN HÀNG
    CÔNG TY CỔ PHẦN BẤT ĐỘNG SẢN HẢI PHÁT

    Địa chỉ: Tầng 2 CT4, Tổ hᝣp TMDV vĂ* Căn hộ The Pride, KĐT mới An HĆ°ng, phường La KhĂŞ, quáş*n HĂ* Đông, TP. HĂ* Nội
    Hotline: 0901658883

    TÏm hiᝃu chi tiết d᝹ ån :

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Alaa Eljamal jest w tej okolicy najbardziej polecanym fachowcem - robił mi implanty. Z tego co wiem, to przyjemuje wyłącznie w New Dent Clinic. Ja tam chodzę do dentysty stale. Ogólnie człowiek ma zdecydowanie pojęcie o temacie. Przegląda i kontrole są darmowe, poziom wyposażenia wysoki, zapisy na godzinę, żadnych opóźnień. Oczywiście najlepiej tam się wybrać i samodzielnie sprawdzić jak działają.

    Zostaw komentarz:


  • Umik
    odpowiedział(a)
    dentysta

    Jesli szukacie naprawde dobrego i sprawdzonego dentyste w Poznaniu, to moge polecic wizyte w New Dent Clinic przy ul. Armii Krajowej. Przyjmuje tam dr Alaa Eljamal - skonczyl studia na UM w Poznaniu i jest z tym miastem zwiazany od przeszlo 10 lat. To wybitny specjalista, jesli chodzi o takie dziedziny stomatologii, jak: endodoncja, chirurgia, protetyka, a przede wszystkim implantologia. Oczywiscie przyjmuje takze w ramach umowy z NFZ. Cennik jest dostepny na stronie.

    Zostaw komentarz:


  • Agnieszka29
    odpowiedział(a)
    Ja mogę polecić bardzo dobry gabinet New Dent Clinic z Poznania. Gabinet mieści się na osiedlu Armii Krajowej, przyjmuje tam doskonały specjalista dr Alaa Eljamal. Jest świetny w sprawach implantów ale poza tym można u niego wykonać bezbolesne leczenie ubytków, zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej czy dziecięcej a także chirurgii stomatologicznej. Na miejscu również znajduje się RTG. Gabinet ma bardzo niskie ceny - o cenniku i usługach możecie poczytać więcej na stronie gabinetu.

    Zostaw komentarz:


  • Polizof
    odpowiedział(a)
    Ja raz byłem u dr Huberta Kardacha i w sumie polecam. Miły i kompetentny stomatolog. Ukruszył mi się kawałek zęba, więc wypełnił braki, no i ząb jak nowy! Polecam!

    Zostaw komentarz:


  • holdental
    odpowiedział(a)
    Ja z małżonką chodzimy do Allecoudent (). Z tego co wiem właściciel jest grekiem i może dlatego reprezentują tam światowy poziom bardzo nowoczesny sprzęt, profesjonalne podejście do pacjenta, przemili ludzie: recepcja, lekarze, asystentki, za to ceny polskie ;]

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X