Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry dentysta Poznań???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Jeśli chodzi o to polecam tego, u którego leczę się już kilka lat, czyli Samed Poznan Bardzo dobrze wspominam każdą wizytę, miła kadra i profesjonalne podejście do pacjenta

    Komentarz


    • #17
      Moja znajoma z Poznania szukała miejsca w którym może wybielić zęby. Jakoś nie była przekonana do swojego dentysty i chyba korzystała z gabinetu Piękny Uśmiech. Masz tutaj tel. 509 180 160 ich nr tel. Widziałam na stronie efekty takiego wybielania i moim zdaniem są świetne.

      Komentarz


      • #18
        Ja bym poszukała info o tym gdzieś w Internecie. Z całą pewnością się coś znajdzie

        Komentarz


        • #19
          Patrzcie tutaj -
          Są właśnie z Poznania. Gabinet znajduje się przy Armii Krajowej.
          Rzeczywiście - fachowcy. Całość perfekcyjnie przygotowana, z dobrym wyposażeniem, ludzie z doświadczeniem.
          Tak więc ze swojej perspektywy - zdecydowanie ich polecam.

          Komentarz


          • #20
            Poznań - Szczepankowo ul. Glebowa 38 Klinika NewDent Clinic. Mają darmową konsultację, do tego pełen zakres usług - od stomatologii dziecięcej, po implantologię.

            Komentarz


            • #21
              Ten ostatni dentysta całkiem niezły. Moja mama u niego była i sobie chwali.

              Komentarz


              • #22
                Jeśli chodzi o sprawdzonego to polecam Panią dr. Elżbietę Jachowską, która urzęduje w swoim gabinecie na Jeżycach - Pani z bardzo dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem dla dzieci - zdecydowanie polecam.

                Komentarz


                • #23
                  Od lat chodzę do gabinetu stomatologicznego Allecou Dent. Świetna opieka lekarska, nowoczesny sprzęt, przyzwoite ceny i krótki czas oczekiwania na wizytę.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X