Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokąd na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dokąd na wakacje?

    Zbliża się mój urlop, a ja dalej nie wiem, dokąd pojechać i wypocząć. Macie może jakieś propozycje? Lubię morze i myślałem o Turcji, ale teraz są chyba dość drogie wycieczki. Miałem taki pomysł, żeby jechać na własną rękę, ale nie wiem czy wypali. Chciałbym się zatrzymać w podobnym hotelu:
    Tylko to trochę kosztuje i tak, więc nie wiem, czy jest sens.
    A wy gdzie się w tym roku wybieracie?

  • #2
    Ja osobiście nie lubię takich hoteli, wolę postawić na naturę i zwiększyć swoją sprawność.

    Komentarz


    • #3
      Tylko polskie morze nic innego i ten klimat parawaningu na plaży jedyny w swoim rodzaju.

      Komentarz


      • #4
        Nigdzie się nie wybieram. Słabo stoją u mnie finanse.

        Komentarz


        • #5
          Na wakacje w tym roku udaje się w Bieszczady.

          Komentarz


          • #6
            Chyba najlepiej do Grecji śmigać przy aktualnych niskich cenach w tym kraju.

            Komentarz


            • #7
              Tylko góry! nie cierpię morza, sama nuda i od groma tłustych leni

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Wojtekos82 Zobacz posta
                Chyba najlepiej do Grecji śmigać przy aktualnych niskich cenach w tym kraju.
                Moja znajoma wybrała się do Grecji. Z tego co wiem to zadowolona.

                Komentarz


                • #9
                  Poza tym warto pojechać do Hiszpanii, tam też są atrakcyjne ceny.

                  Komentarz


                  • #10
                    Wszyscy tak zagranicę polecacie a nie lepiej w kraju gdzieś zorganizować urlop?
                    Ja myślę nad Szczawnicą, przeglądam oferty noclegów tutaj i całkiem to fajnie wygląda, a pogoda? no cóż w tym roku było pięknie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Temat może już i nieaktualny, ale możemy zawsze pomyśleć już o Sylwestrze No więc, tak na początek, my na Sylwestra wybieramy się w góry, ale te niskie, do Karpacza, do hotelu i zorganizowanego wieczoru sylwestrowego nie pamiętam nazwy, nie mam głowy do takich informacji, ale z tego, co zapamiętałem, będzie tam bal w stylu Królowej Śniegu, mają też być robione dekoracje twarzy, w stylu masek i całego ciała (ciekawe, jak to będzie wyglądało...) Poza tym, przede wszystkim sauny i baseny wliczone w cenę, całe 5 dni relaksu i wypoczynku... już nie możemy się doczekać, tym bardziej, że na wakacje nigdzie nie wyjeżdżaliśmy, z powodu remontu w naszym mieszkaniu... Teraz sobie to zrekompensujemy

                      Komentarz


                      • #12
                        Sylwester... dobry temat i już taki bliski... Ja nie mam planów na Sylwestra, bo najprawdopodobniej będę w pracy, właśnie w takim hotelu Jak to się dziwnie składa, jedni będą się bawić, a drudzy pracować Ale ja wakacje miałem obłędne, bo byłem nad morzem, naszym polskim, ale było rewelacyjnie, ponieważ pogoda dopisała w 200% i była marzeniem każdego urlopowicza, więc jeśli chodzi o Sylwester, to już nie mam takiego przymusu, chociaż... Pozdrawiam wszystkich przyszłych gości, balujących w moim hotelu i nie tylko w moim:-)

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja na wakacje zawsze wybieram się nad nasze polskie morze.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja od jakiegoś czasu wybieram . Nie jest to drogi region, a za to bardzo piękny i obfitujący w liczne atrakcje. Uwielbiam tam jeździć latem i zwiedzać okolicę na rowerze, spacerować lasami, pływać w jeziorze. Nic tak nie regeneruje i nie nastawia pozytywnie jak czas spędzony na świeżym powietrzu, daleko od tłoku i miejskiego zgiełku.

                            Komentarz


                            • #15
                              Niedługo zacznie się opłacać nad polskie morze, klimat się zmienia na cieplejszy

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X