Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokąd na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Jeszcze trochę z tym morzem Osobiście szukam na ostatnią chwilę okazji i wychodzę zawsze dobrze z ceną.

    Komentarz


    • #17
      Szczawnica

      Popatrz tutaj za noclegami widzę że mają tam sporą bazę przeróżnych noclegów, na pewno coś wybierzesz, ogólnie Pieniny to piękne miejsce aby wypocząć w.g mnie.

      Komentarz


      • #18
        W Polsce coraz lepiej, ale za granicę też warto!

        Co prawda wakacje w Polsce cą coraz ciekawsze, a pięknych miejsc naprawdę nie brakuje, to mimo wszystko polecam od czasu do czasu poznać obcą kulturę, zwyczaje, kuchnię oraz co oczywiste, ludzi i miejsca.

        Jeśli komuś zależy, ma chwilę czasu, może znaleźć naprawdę ciekawe oferty wycieczek zagranicznych np. do Włoch, Hiszpanii czy innych krajów atrakcyjnych turystycznie

        Komentarz


        • #19
          Zdecydowanie Kaszuby. Jak dla mnie najlepsze miejsce na regenerację sił. Zatrzymuję sie zawsze w sprawdzonych miejscach i właśnie ostatnio byłam w fajnym miejscu, jakim jest Zajazd Ostrzycki . Jeśli ktoś wybiera się na Kaszuby to polecam zatrzymać się w właśnie tam. Bo i obsługa miła, jedzenie dobre, pokoje ładne. Okolica oferuję wiele ciekawych atrakcji. Można się wybrać na długie spacery i po oddychać świeżym powietrzem.

          Komentarz


          • #20
            Kaszuby? Kolejne niedoceniane miejsce w Polsce...

            Szkoda, że Polacy tak mało wiedzą o Polsce. Piękne szlaki piesze, rowerowe oraz kajakowe to gwarancja spędzenia cudownych chwil zarówno samotnie, z drugą połówką oraz rodziną.

            Oczywiście nie można zapominać o innych krajach, w których także można znaleźć przepiękne i mało znane miejsca Ktoś poleca coś ciekawego i mało "oklepanego"?

            Komentarz


            • #21
              Ja to lubię spędzać wakacje w Polsce, bo naprawdę jest sporo pięknych, ciekawych miejsc. W ubiegłym roku ze znajomymi byliśmy nad morzem , a konkretnie to w Łebie. Było bardzo fajnie, pogoda nam dopisała, atrakcji mnóstwo, plaża, morze... Czego chcieć więcej. Zakwaterowanie znaleźliśmy w ośrodku wypoczynkowym Relaks - Miła obsługa, pokoje ładne, wyposażenie też okej.

              Komentarz


              • #22
                No ja w tym roku muszę sobie darować wakacje. Mam ślub a potem remont mieszkania więc wszystkie oszczędności przeznaczam właśnie na ten cel... Może za rok mi się uda ponieważ marzy mi się Włochy i południe Francji.

                Komentarz


                • #23
                  Jak w Polsce to dla mnie tylko góry, jeżdżę tam od małego, a jeszcze wszystkich pasm nie przeszłam, co jest poniekąd moim celem.
                  Ogólnie lubię spędzać czas wolny aktywnie, bo to dobre dla mojego zdrowia i samopoczucia, a często takie samotne wyprawy dodatkowo hartują.

                  Komentarz


                  • #24
                    Góry to ukojenie dla oczu

                    Zamieszczone przez egotrom Zobacz posta
                    Jak w Polsce to dla mnie tylko góry, jeżdżę tam od małego, a jeszcze wszystkich pasm nie przeszłam, co jest poniekąd moim celem.
                    Ogólnie lubię spędzać czas wolny aktywnie, bo to dobre dla mojego zdrowia i samopoczucia, a często takie samotne wyprawy dodatkowo hartują.
                    Tu muszę się zgodzić Oczywiście morze również jest super, ale moim zdaniem, jeśli ktoś chce wypocząć aktywnie, zrelaksować się i trochę poprawić kondycję, góry są najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, w naszych polskich Tatrach jest wspaniale, ale osoby z większą ambicją mogą wybrać nieco wyższe rejony Europy.

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja jestem fanką polskiego morza. Uważam, że jest bezpiecznie i niedrogo. Jeśli ktoś by się wybierał do Łeby to mogę polecić , w których byłam w zeszłym roku z mężem i bardzo dobrze wspominamy. Łeba to bardzo fajna miejscowość

                      Komentarz


                      • #26
                        W Polsce nie zawsze tak tanio...

                        Zamieszczone przez baletnica Zobacz posta
                        Ja jestem fanką polskiego morza. Uważam, że jest bezpiecznie i niedrogo. Jeśli ktoś by się wybierał do Łeby to mogę polecić , w których byłam w zeszłym roku z mężem i bardzo dobrze wspominamy. Łeba to bardzo fajna miejscowość
                        Opinie o tym, że w Polsce jest tanio, bo blisko są mylne. W miejscowościach turystycznych sprytni właściciele lokali i innych firm usługowych potrafią nieźle zedrzeć z turystów, którzy przecież przyjechali wypocząć i nie liczą się z pieniędzmi. Czasami warto wybrać się nieco dalej, nawet za granicę, gdzie nie jest aż tak drogo.

                        Komentarz


                        • #27
                          z polskich miejscowek polecam Wisłę w górach

                          Komentarz


                          • #28
                            ogólnie wiadomo że w góry gdziekolwiek sie nie pojedzie to jest warto

                            Komentarz


                            • #29
                              No nie zawsze..

                              Pod warunkiem, że nie są to góry w Afganistanie A tak na serio, nie każdy przepada za górami. Do tej grupy zaliczają się przede wszystkim leniuchy, którym w głowie tylko i wyłącznie wylegiwanie się na plaży Ale nie da się ukryć, że panorama gór o wschodzie słońca to widok, który jest wart nawet sporego wysiłku.

                              Komentarz


                              • #30
                                ja nad nasze morze sie w tym roku przejade

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X