Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak spędzacie czas wolny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak spędzacie czas wolny?

    Jak w temacie - macie jakieś fajne sposoby na spędzanie wolnego czasu? Ja np. lubię czytać fajne artykuły w necie. Np. tu

  • #2
    Ja lubię grzebać przy aucie. Ostatnio kupiłem takie najazdy: , dzięki czemu nie muszę bawić się z lewarkami i zastanawiać się, czy mi pewnego pięknego dnia auto nie spadnie na głowę

    Komentarz


    • #3
      Ja z utęsknieniem wyczekuje wolnych chwil, których mam niestety niewiele z powodu bardzo angażującej pracy. Najczęściej jednak kiedy już uda mi się odetchnąć ukojenie znajduję w dobrej książce. Od 11 lat korzystam z . Lubię ten sposób zakupów, bo mają duży wybór i szybką dostawę. Jest też program rabatowy dla stałych klientów.

      Komentarz


      • #4
        Ja ostatnio swój cały czas wolny poświecam na lekcje w szkole jazdy .

        Komentarz


        • #5
          Ja się po prostu obijam.

          Komentarz


          • #6
            spotkania ze znajomymi, spacery, rower, rolki, filmy, książki

            Komentarz


            • #7
              To podobnie jak ja.

              Komentarz


              • #8
                Ja w czasie wolnym ćwiczę i przygotowuję się do triathlonów. Od dziecka marzyłem żeby być triathlonistą, a dzisiaj spełniam te marzenia !

                Komentarz


                • #9
                  Obecnie czasu wolnego mam bardzo mało.

                  Komentarz


                  • #10


                    najlepiej wyjść z kumplami koleżankami i nie siedzieć w domu

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja zawsze staram się spędzić czas wolny akywnie, bez względu na to ile go mam

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja spędzam czas przy grach komputerowych. Warta uwagi według mnie jest np. ta
                        Ostatnio edytowany przez Karrat4; 26.07.2017, 17:19.

                        Komentarz


                        • #13
                          czas wolnyy wyjazdowo

                          jezdzimy , podrozujemy... ostatnio kamperem, nie mamy swojego, ale wypozyczamy na tydzien , i w 4kę zwiedzamy świat... ciekawa przygoda.

                          Komentarz


                          • #14
                            Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Nie będę w stanie w tym temacie pomóc...

                            Komentarz


                            • #15
                              My w wolnym czasie, jak pogoda dopisuje to idziemy na rowery. No a tak, to raczej w domu siedzimy.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X