Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak spędzacie czas wolny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Zazwyczaj wychodzę gdzieś z kolegami Ostatnio mój najlepszy przyjaciel organizował wieczór kawalerski i całą paczką poszliśmy do . Wcześniej dużo słyszałem o tym klubie. Ludzie mówili, że to naprawdę prestiżowy klub nocny! Kolega jako przyszły pan młody dostał nawet prywatny taniec z wybraną tancerką A nam wieczór przy pysznym jedzeniu i drinkach umilało patrzenie na utalentowane tancerki

    Komentarz


    • #47
      Najlepiej tak jak będzie nam się to podobało. Ja lubię spędzać czas wolny czytając książkę, oglądając film czy robiąc zdjęcia.

      Komentarz


      • #48
        Ogólnie z mężem bardzo lubimy wolny czas spędzać aktywnie. Często wpadamy sobie na tor kartingowy do warszawskiego PGE Narodowego () To dla nas najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu.

        Komentarz


        • #49
          Ja kupilem sobie ogromny telewizor - i jak na razie w ogole nie mam ochoty sie sprzed niego ruszac

          Komentarz


          • #50
            ja ostatnio w wolnym czasie zastanawiam się jak doprowadzić swoje mieszkanie do porządku. Największym problemem jest kamień w pralce, czytałem już o tym na stronie i mam nadzieję, że te sposoby coś pomogą, bo powoli staje się w tym temacie bezsilny.

            Komentarz


            • #51
              A gracie w paintball? Ja miałam przyjemność już kilka razy i podoba mi się to. Jeśli szukacie miejsca, w którym jest to możliwe - sprawdźcie sobie miejscówki na Śląsku. i zobacz, gdzie można pojechać, by postrzelać. Do wyboru są miejsca o różnym charakterze.

              Komentarz


              • #52
                Ostatnio często wychodzę nocami na rower - temperatura jest idealna! w dzień seriale, trochę gram też w różne gry.

                Komentarz

                Pracuję...
                X